Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Valinin kalıbına tüküreyim'

30.01.2010 21:55
Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show'un dün akşamki sürprizlerinden biri de Türkiye'nin konuştuğu Bursalı sınıf başkanları oldu.

İnternette tıklanma rekorları kıran sınıf başkanları dün akşam Beyaz'da konuk olarak ağırlandı. Tam bir kahkaha tufanı yaşanan programda sınıf başkanı yardımcısı olan küçük kızın sözleri ise Beyaz'a zor anlar yaşattı.

Öğretmeninin canlı yayına çıkmasına izin vermeyen valiliğiğe sitem etti. Gizem Bera Yüksel, "Bizim Cemal Akkuş öğretmenimiz var. Ona buradan kucak dolusu selamlarımı gönderiyorum. Onu bu canlı yayına koyamadılar. Valilik izin vermemiş. Onların kalıplarına tüküreyim. Orada oturuyorlar sıcak yerde. Benim öğretmenimden ne istedin" diye konuştu.

GÜLMEYİN HA

Beyazıt Öztürk eliyle minik Gizem'in ağzını kapatarak konuşmasını engelledi. Küçük kızın yaşadıklarını anlatırken gülen stüdyodakileri ''Gülmeyin ha!!!'' diyerek de azarladı.

DÜMDÜZ GİDİYOR

Gizem Bera Yüksel'in sözleri üzerine Beyazıt Öztürk, “Sinir var, büyük sinir, Gizem'i bırakırsam dümdüz gidiyor” dedi. Gizem’in sözlerinden korkan Beyazıt Öztürk, daha sonra konuşmak isteyen Gizem’in söyleyeceklerini önce kulağına anlatmasını istedi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER..


 

Bu haber toplam 2632 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri