Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sokak Ortasında İnfaz

12 Ocak 2009 / 16:12
Bursa'daki eşini terk edip, 3 yaşındaki kızını da alarak internetten tanıştığı adama kaçan 22 yaşındaki kadın, İzmir'de sokak ortasında sevgilisiyle birlikte öldürüldü.
Görgü tanıkları, genç kadının öldürülmeden önce "Yapma ağabey" diye bağırdığını söyledi.

Erzurum'da 4 yıl önce görücü usulüyle Goncagül Köseoğlu ile evlenen Turgay Köseoğlu, Bursa'ya yerleşerek bir fırında çalışmaya başladı. Bir yıl sonra birde kızları dünyaya gelen çift, anlaşamayınca geçimsizlik ve kavgalar da başladı. Bu arada 22 yaşındaki genç kadın internetten tanıştığı 33 yaşındaki İsmail Urcan'a aşık oldu. Ardından da 5 ay önce 3 yaşındaki kızını da alarak sevgilisine kaçtı. Çift, İzmir'de bir ev kiralayarak birlikte yaşamaya başlarken, Turgay Köseoğlu da Osmangazi Polis Merkezi'ne gidip eşinin kızını da alıp evi terk ettiğini bildirerek kayıp başvurusunda bulundu. Köseoğlu ayrıca, eşiyle geçinemediklerini ve bu nedenle çıkan tartışmalarda eşinin evdeki eşyalara zarar verdiğini de anlattı.

SON SÖZÜ "YAPMA AĞABEY"

Bu arada dün sabah işe gitmek için evden çıkan Goncagül Köseoğlu ve İsmail Urcan, saat 08.15'te Konak ilçesinin Eşrefpaşa semtindeki 517 sokakta birlikte yürürlerken, kendilerini takip eden, henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi arkalarından yanaşıp tabancasını çekerek önce İsmail Urcan'ı başından vurdu. Genç adam cansız yere düşerken, saldırgan bu kez de silahını genç kadına yöneltti. Görgü tanıklarının ifadesine göre, bu sırada Goncagül Köseoğlu "Yapma ağabey" diye bağırdı. Ancak saldırgan genç kadını da başından vurduktan sonra kaçtı.
Vatandaşların durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık görevlileri, iki sevgili için yapacak bir şey olmadığını gördü. Polis, görgü tanıklarının, genç kadının son olarak "Yapma ağabey" diye bağırdığını söylemesinden yola çıkarak, cinayeti, Erzurum'da bulunan ağabeyinin işlemiş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Genç kadının ağabeyi ve eşi aranıyor.
Bu haber toplam 1124 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri