Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Son nefesini kameraya veremedi

23.03.2009 07:37
İngiltere'de yayınlanan BBG yarışmasıyla ünlenen ve rahim kanseri olduğunu öğrendikten sonra son nefesine kadar kamera karşısında olan 27 yaşındaki Jade Goody evinde uyurken hayata veda etti.
İngiltere'de yayınlanan 'Biri Bizi Gözetliyor' yarışmasının yıldızı Jade Goody, rahim ağzı kanserinden 27 yaşında öldü. Menajeri, Goody'nin dün sabah evinde uyurken hayatını kaybettiğini açıkladı. Goody, geçen sene Ağustos ayında Hindistan için yapılan çekimlerde kanser olduğunu öğrenmiş, saçları dökülmüş halde çekimlere devam etmiş, bunun 'etik' olup olmadığı uzun süre tartışılmıştı.
CANLI CANLI DÜĞÜN

Son nefesine kadar kameraların önünde olan Goody, geçtiğimiz günlerde son sevgilisiyle yine kameraların önünde evlenmişti. Nişanlısı Jack Tweed ile Londra'nın kuzeyinde bir kır otelinde evlenen Goody, nikah törenini televizyonlara 1.1 milyon Euro'ya satmıştı.Goody, "Belki bazıları yaptığımı etik bulmuyor olabilir ancak bu para çocuklarımın geleceğini kurtaracak" dedi. Nikahta rahat edebilmek için ağrı kesiciler alan Goody, "Kameralar önünde bir hayat yaşadım. Kameralar önünde öleceğim" demişti. Goody, 2002'de ekrana gelmeye başlayan 'Biri Bizi Gözetliyor' evinde sıra dışı tavırları ve cehaletiyle boy göstermişti. Saddam Hüseyin'i boksör, Sherlock Holmes'ü tuvaleti icat eden kişi sanan Jade'in tavırları, medyanın 'Jade evden atılsın' kampanyası başlatmasına neden olmuştu. Finale kadar yükselen genç kadın, yarışmadan dördüncü olarak ayrılmıştı.


4 milyona ölümünü satmıştı

Biri 4 diğeri 5 yaşında iki erkek çocuğu olan Jade Goody, ölüm anının görüntülerini de OK dergisine yaklaşık 4 milyon liraya sattı. Goody bunun gerekçesini iki çocuğunun geleceğini garanti altına almak olduğunu söyledi. Genç kadının son günlerinin medya tarafından yakın takibe alınması, İngiltere'de 'etik değil' tartışmalarına neden oldu. Bir sitenin de Goody'nin ölüm vaktini bilene hediye vereceğini açıklaması büyük tepki topladı.


Bu haber toplam 1334 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri