Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SP'Lİ GENÇLER'DEN BAŞBAKANA ÇAĞRI

02.06.2010 02:01
BAŞBAKAN DERHAL BOP EŞBAŞKANLIĞINDAN AYRILSIN!

Saadet Partisi Gaziantep Gençlik Kolları  Başkanı Mustafa AKAR, İsrail'in İHH gemilerine yaptığı saldırı hakkında partisinin il binasında bir açıklama yaparak, “Sayın Başbakan derhal Buyuk Ortadoğu Porejesi  (BOP) Eşbaşkanlığı görevinden ayrılmalıdır.” dedi.

    İHH İnsani Yardım Vakfı ve uluslar arası yardım kuruluşlarınca organize edilen ''Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım''  filosuna İsrail askerleri tarafından yapılan saldırıyı Saadet Partisi Gaziantep İl Gençlik Kolları olarak yüreğimizdeki tüm nefretle, en sert şekilde kınıyoruz.

   İHH tarafından gerçekleştirilen bir organize ile Gazze'de ilaç, gıda ve en temel insani ihtiyaçlara muhtaç olan Filistinlilere yardım götüren gemilerin İsrail'in hain saldırısına uğramış olması tarihe en karanlık, en aşağılık, en insanlık dışı olaylardan biri olarak geçecektir.

    Ancak hiçbir zulüm kimsenin yanına kar kalmaz. Zulümle abat olunmayacağı gibi hiçbir zalim cezasız kalmayacaktır

     İsrail'in bugüne kadar attığı her hukuksuz adımın hesabının sorulacağı günlere gelindiğini görüyoruz. Allah şehitlerimizin mekânlarını cennet etsin ki o kardeşlerimizin kanları bereketi hürmetine dünyanın dört bir yanındaki masum insanların çekmiş oldukları ızdıraplar son bulacaktır.

    Saadet Partisi Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Mustafa AKAR;

    Bizler Saadet Partisi Gaziantep İl gençlik Kolları olarak, Bu noktada Hükümeti daha samimi olmaya davet ederek "Sayın Başbakan'nın  derhal Buyuk Ortadoğu Porejesi (BOP) Eşbaşkanlığı görevinden ayrılmasını temenni ediyoruz ” sözleriyle açıklamasını sonlandırdı

Kaynak:
Bu haber toplam 1208 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri