Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sami Yen kokuyor ve bakımsız!

02.03.2010 08:19
Kasımpaşa futbol şube sorumlusu Süha Sidal, Galatasaray Ali Sami Yen Stadyumu'nun bakımsız olduğunu, koktuğunu ve çökebileceğini söyledi.

Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gündem programına konuşan Süha Sidal, Ali Sami Yen Stadı ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Galibiyet için Galatasaray'ı tebrik eden Sidal, "İyi oynayıp üç puana sahip oldular. Ancak stat için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Daha önce Ali Sami Yen Stadyumu'nu gecekonduya benzetirken amacım statdaki sıkıntılardı.” dedi.

'ALİ SAMİ YEN ÇÖKEBİLİR'
Ali Sami Yen'de çökme tehlikesi olduğuna dikkat çeken Sidal, “Tabi ki Ali Sami Yen çok önemli bir yer. Ancak artık çok eskidi. İnşallah bir gün maç sırasında çökmez. Yıkmaya gerek yok, hatta bırakın 3-4 yıl içinde kendiliğinden çöker." diye konuştu.

'STAT BAKIMSIZ'
Ali Sami Yen'in çok bakımsız olduğuna tekrar vurgu yapan Sidal, “Ali Sami Yen'in içinde bayanlar tuvaleti bile yok. Koridorlarda ve soyunma odası civarlarında eski binalardaki gibi ağır bir koku var. Ali Sami Yen'de de böyle bir durum söz konusu ve kokuyor” şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 1062 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri