Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Suikast Timi'ni Bitiren Mektup

06.02.2010 12:24
Oramiral Metin Ataç ve Oramiral Eşref Uğur Yiğit’e yönelik suikast planları ve Askeri Liselerden başlayan iğrenç tuzakları bitiren ihbar mektubu....

Amirallere Suikast Soruşturması, bir Narkotik operasyonu olarak başlamıştı. Narkotik timleri, temmuz ayında bazı teğmenlere ilişkin uyuşturucu iddası üzerine İstanbul ve Kocaeli’nde çeşitli adreslere eş zamanlı baskınlar düzenledi. Ancak evlerde TNT bulunması üzerine İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü devreye girdi. Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç ve şimdiki komutan Eşref Uğur Yiğit’e yönelik suikast planları bulunduğu iddia edildi. Gölcük’te görevli 9 teğmen, ’terör örgütü üyeliği’iddiasıyla tutuklandı.

İşte o ihbar mektubu

- Uyuşturucu ve borç batağına düşmüş bir deniz subayı olarak, beni bir Türk askerine yakışmayacak bu hallere düşürenleri, Deniz Lisesi’nden teğmenliğe uzanan uzun yolda bahriyelilerin önüne kesen uyuşturucu bataklığını, bu karanlık organizasyonu ve örgütsel bağlarını, amaçlarını uyuşturucunun nereden temin edildiği, bu organizasyonun liderlerini, bana da kurulmuş bu korkunç tuzakları ihbar ediyorum. Yapıyı deşifre etmek, lanet yapıyı çökertmek istiyorum.

- Uyuşturucu ve fuhuş işini birlikte yürüten bu lanet yapı özellikle Deniz Kuvvetleri Komutanlığı içerisinde olmak üzere Kuleli Askeri Lisesi ve diğer askeri liselerden arkadaşları vasıtasıyla devam ettirmektedirler.

- Uyuşturucu trafiğinin kilit noktasında ve organizatörü durumunda olan Teğmen Ülkü Öztürk, Teğmen Sinan Efe Noyan, Deniz Harp Okulu öğrencisi Uğur Kayar, uyuştucuyu temin ederek kendi kurdukları ekipleri ile satışını sağlarlar. Kiraladıkları çok sayıdaki evde sivillerin de katıldığı seks ve uyuşturucu partileri düzenlemektedirler.

- Teğmen Öztürk’ün uyuşturucu işinde PKK ile de irtibatı vardır.

- Son zamanlarda Öztürk uyuşturucu ağına Kuleli Askeri Lisesi’ni de taşımıştır.

- Kocaeli’deki ev uyuşturucu deposu olarak kullanılmaktadır. Sinan Efe Noyan, Kadıköy’deki eve uyuştucuları buradan aktarmaktadır.

- İstanbul Kadıköy’deki evde daha çok hafta sonları olmak üzere üst seviyede uyuşturucu partileri düzenlenir. Evde şu an Deniz Yüzbaşı M. E. A’nın karısı Deniz Yüzbaşı E. T. A.’nın kız kardeşi D. G. Ö ve Serkan Erin kalmakta.

- Her türlü ortamın oluşturulduğu bu evde kız arkadaşı ile gelenler arkadaşları ile gelenler sardıkları otları tüttürenler, bir kenarda sızanlar, güzel kızlarla aynı ortamda ilişkiye girenler, ne istersen var. Bazen evde 10-15 kişi olurduk. Deniz Lisesi’nden bile gelenler olurdu.

- Uyuşuturcu satışından alacak vereceklerinin kayıtlarını bilgasayarında tutmaktadır.

Bu haber toplam 1132 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri