Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kral G.Saray'a Dönüyor Mu?

12.03.2010 12:53
Türk futbolunun ve sarı-kırmızılı takımın efsanevi ismi Hakan Şükür, Galatasaray'a dönüyor mu? İşte Kral'ın cevabı...

Türk futbolunun ve sarı-kırmızılı takımın efsanevi isimleri arasında yer alan Hakan Şükür, Galatasaray'a dönüyor iddialarına cevap verdi. 
 
Galatasaray Kulübü'nde 27 Mart'ta yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi başkan adaylarından Adnan Öztürk'ün geniş yetkilerle futbolun başına getirmeyi planladığı öne sürülen Hakan Şükür, konuyla ilgili hiçbir görüşmesinin olmadığını söyledi.

Türk futbolunun ve sarı-kırmızılı takımın efsanevi isimleri arasında yer alan Hakan Şükür, basına yansıyan haberlerin doğru olmadığını vurgulayarak, “Sayın Adnan Öztürk'le bu veya bunun gibi herhangi bir başka konuda konuşmamız olmamıştır” dedi.

Hakan Şükür, “Şunu söylemekte fayda var; canım kadar sevdiğim, taraftarı olduğumu her zaman gururla söylediğim Galatasaray'ın, böylesine hassas bir dönemde, nedenli veya nedensiz yapılan polemiklerle gündemini meşgul etmek istemiyorum” ifadelerini kullanırken, sözlerini şöyle tamamladı: “Haberin kendi penceremde ne kadar anlamlı ve gurur dolu olduğunu düşünsem de böyle bir görüşmenin gerçekleşmediğini, böyle bir anlaşmanın yapılmadığını bütün kamuoyuna ve Galatasaray camiasına duyurmak istiyorum. Kısa vadedeki hedeflerim arasında böyle bir plan yok. Ama çocukluğumda hayalini kurduğum, daha sonra futbol oynadığım Galatasaray'ın bir kongre üyesi de olduğum düşünüldüğünde, ileride Galatasaray'a hizmet etmek tabii ki isterim. Seçimin, hak edenin kazandığı, her iki başkanın söylemlerinde de olduğu gibi Galatasaray vakurluğuna yakışır geçmesini temenni ediyorum.” 
 

Bu haber toplam 866 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri