Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sultangazi'ye Sendikacı Başkan Adayı

24 Aralık 2008 / 14:41
Bem-Bir-Sen Genel Sekreteri Keresteci AKP’den Sultangazi Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.
Sultangazi'ye Sendikacı Başkan Adayı

Bem-Bir-Sen Genel Sekreteri Keresteci AKP’den Sultangazi Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

Kısa adı Bem-Bir-Sen olan Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Genel Sekreteri İbrahim Keresteci AKP’den Sultangazi Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

Bir süreden beri adaylık çalışmaları için Sultangazi’de temaslarda bulunan ve ilçe halkı ile yakın ilişki kuran İbrahim Keresteci belediyecilik ve yerel yönetimler konusunda hayli iddialı.

1968 Rize-Ardeşen Doğumlu olan İbrahim Keresteci, Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu. 1993 yılından itibaren belediyecilik hayatına Bağcılar Belediyesi’nde başlayan Keresteci, 10 yıl süresince belediyenin çeşitli kademelerinde yöneticilik yaptı. 2003 yılından itibaren ise Memur-Sen’e bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası’nda Genel Eğitim Sekreterliği ve Genel Sekreterlik görevlerinde bulundu.

İstanbul’un yeni ilçelerinden olan Sultangazi için yerel yönetimler konusundaki birikimini hayata geçireceğini ve Sultangazi’nin Türkiye’de model bir belediye haline geleceğini belirten İbrahim Keresteci, “ Sultangazi’yi Türkiye’nin Sultanşehri haline getireceğiz. Bütün bilgimiz, tecrübemiz, donanımımız, kadromuz ve dinamizmimiz Sultangazi’nin ve Sultangazili’nin emrinde olacaktır” dedi.

Kaynak:
Bu haber toplam 2124 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri