Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Liglerde sonuçlar ve puan durumları

05.04.2009 19:00
Süper Lig, 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Lig Klasman Grupları'na haftanın maçlarıyla devam edildi. Alınan sonuçlar ve puan durumları şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG-

Ankaragücü-Kocaelispor..................................( 4 - 0 )

Antalyaspor-Gençlerbirliği................................( 4 - 2 )

Trabzonspor-İstanbul B. Belediye..................( 0 - 0 )

-BANK ASYA 1. LİG-

Kartalspor-Manisaspor...............................................( 0 - 1 )

Kayseri Erciyesspor-Orduspor...................................( 2 - 0 )

Giresunspor-Güngören Belediyespor......................( 1 - 0 )

Adanaspor-Boluspor...................................................( 2 - 0 )

Sakaryaspor-Çaykur Rizespor...................................( 0 - 1 )

Samsunspor-Altay.......................................................( 0 - 4 )

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

Tarsus İdmanyurdu-Beykoz 1908...........................( 1 - 1 )

Eyüpspor-Bucaspor...................................................( 1 - 2 )

Belediye Vanspor-Diyarbakır B.Ş. B.DİSKİ Spor..( 4 - 2 )

Çorumspor-Körfez Belediyespor...........................( 2 - 0 )

Tokatspor-Mersin İdmanyurdu...............................( 1 - 0 )

-TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU-

Beylerbeyi-Dardanelspor...........................................( 3 - 2 )

Sarıyer-Gebzespor.......................................................( 1 - 1 )

Darıca Gençlerbirliği-Gaziosmanpaşa.....................( 1 - 0 )

BUGSAŞ Spor-Pendikspor.........................................( 0 - 1 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Turgutluspor-Afyonkarahisarspor................................( 1 - 0 )

Altınordu-Marmaris Belediyespor................................( 1 - 1 )

Fethiyespor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor............( 2 - 0 )

-3. KLASMAN GRUBU-

Maltepespor-Türk Telekomspor....................................( 1 - 3 )

Zeytinburnuspor-Etimesgut Şekerspor.......................( 0 - 1 )

Alibeyköy-İstanbulspor...................................................( 0 - 0 )

Kırşehirspor-Konya Şekerspor....................................( 1 - 2 )

-4. KLASMAN GRUBU-

Çankırı Belediyespor-Trabzon Karadenizspor..............( 0 - 1 )

Pazarspor-Erzurumspor...................................................( 1 - 1 )

Ofspor-Yimpaş Yozgatspor.............................................( 3 - 1 )

-5. KLASMAN GRUBU-

Elazığspor-Malatya Belediyespor...............................( 1 - 0 )

Şanlıurfa Belediyespor-Adıyamanspor.....................( 2 - 0 )

İskenderun Demirçelikspor-Şanlıurfaspor..............( 3 - 3 )

Mardinspor-GASKİ Spor..............................................( 0 - 0 )

-TFF 3. LİG 1. KLASMAN GRUBU-

Gölcükspor-Orhangazi Gençlerbirliği................................( 3 - 0 )

Yıldırım Bosnaspor-Oyak Renault......................................( 2 - 2 )

Fatih Karagümrük-Anadolu Üsküdar 1908 Spor..............( 0 - 0 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Balıkesirspor-Torbalıspor.....................................................( 1 - 1 )

Ispartaspor-Bandırmaspor..................................................( 1 - 0 )

Nazilli Belediyespor-Mustafakemalpaşaspor..................( 0 - 3 )

-3. KLASMAN GRUBU-

Bursa Nilüferspor-Düzcespor............................................( 2 - 1 )

Aksarayspor-İnegölspor......................................................( 2 - 3 )

-4. KLASMAN GRUBU-

Ünyespor-Araklıspor........................................................( 1 - 4 )

Demirçelik Divriğispor-Gümüşhanespor....................( 0 - 0 )

Kastamonuspor-Erzincanspor......................................( 1 - 1 )

-5. KLASMAN GRUBU-

Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Ceyhanspor............( 2 - 1 )

Batman Petrolspor-Bağlar Vuralspor...............................( 0 - 2 )

Belediye Bingölspor-Kilis Belediyespor..........................( 0 - 0 )

-TFF 2. LİG'DE GÖRÜNÜM

TFF 2. Lig'de haftanın maçları tamamlanırken, Yükselme Grubu'nda Bucaspor lider durumda bulunuyor.

1. Klasman Grubu'nda Dardanelspor, 2. Klasman Grubu'nda Denizli Belediyespor, 3. Klasman Grubu'nda Konya Şekerspor, 4. Klasman Grubu'nda Trabzon Karadenizspor ve 5. Klasman Grubu'nda da Şanlıurfaspor, haftayı lider olarak tamamladı.

Gruplarda puan durumları şöyle:

-YÜKSELME GRUBU-

Takımlar                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

-------------------------------------------------------------

1.BUCASPOR                     12   8   3   1  24  11  13  27

2.MERSİN İDMANYURDU            12   6   2   4  18  10   8  20

3.TOKATSPOR                    12   5   4   3  20  20   0  19

4.TARSUS İDMANYURDU            12   4   5   3  23  18   5  17

5.ÇORUMSPOR                    12   4   5   3  17  15   2  17

6.BELEDİYE VANSPOR             12   4   4   4  14  21  -7  16

7.KÖRFEZ BELEDİYESPOR          12   3   5   4  12  17  -5  14

8.BEYKOZSPOR 1908              12   3   4   5  17  16   1  13

9.EYÜPSPOR                     12   2   6   4  15  17  -2  12

10.DİYARBAKIR BŞ BLD.DİSKİSPOR 12   0   4   8   8  23 -15   4

-1. KLASMAN GRUBU-

Takımlar                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

-------------------------------------------------------------

1.DARDANELSPOR                 31  14   6  11  50  37  13  48

2.PENDİKSPOR                   30  13   6  11  40  31   9  45

3.SARIYER                      31  11  10  10  44  44   0  43

4.BOZÜYÜKSPOR                  30  12   7  11  38  38   0  43

5.BUGSAŞ SPOR                  31  12   5  14  35  39  -4  41

6.GEBZESPOR                    31  11   8  12  32  41  -9  41

7.GAZİOSMANPAŞA                31   9  12  10  32  33  -1  39

8.BEYLERBEYİ                   30  10   5  15  38  53 -15  35

9.DARICA G.BİRLİĞİ             31   8   8  15  30  40 -10  32

-2. KLASMAN GRUBU-

Takımlar                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

-------------------------------------------------------------

1.DENİZLİ BELEDİYESPOR         30  13  11   6  45  35  10  50

2.ADANA DEMİRSPOR              31  11  12   8  39  31   8  45

3.TURGUTLUSPOR                 30  12   9   9  40  33   7  45

4.AKHİSAR BLD. GENÇLİK VE SP   31   9  14   8  33  35  -2  41

5.FETHİYESPOR                  31  11   8  12  37  40  -3  41

6.ALTINORDU                    31  10  10  11  35  45 -10  40

7.MARMARİS BLD.GENÇLİKSPOR     31   8  12  11  35  36  -1  36

8.ALANYASPOR                   30   8  10  12  42  43  -1  34

9.AFYONKARAHİSARSPOR           31   2   4  25  16  66 -50  10

-3. KLASMAN GRUBU-

Takımlar                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

-------------------------------------------------------------

1.KONYA ŞEKERSPOR              30  12  11   7  35  29   6  47

2.TÜRK TELEKOMSPOR             31  12  10   9  36  30   6  46

3.ZEYTİNBURNUSPOR              31  12   8  11  35  32   3  44

4.KIRŞEHİRSPOR                 31  11  10  10  36  27   9  43

5.ETİMESGUT ŞEKERSPOR          31  10  12   9  38  32   6  42

6.İSTANBULSPOR                 31   9  10  12  30  35  -5  37

7.MKE KIRIKKALESPOR            30   9  10  11  31  37  -6  37

8.MALTEPESPOR                  30   9   6  15  28  50 -22  33

9.ALİBEYKÖY                    31   3  12  16  23  42 -19  21

-4. KLASMAN GRUBU-

Takımlar                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

-------------------------------------------------------------

1.TRABZON KARADENİZSPOR        31  17   7   7  54  32  22  58

2.OFSPOR                       30  13  10   7  48  36  12  49

3.ÇANKIRI BLD.SPOR             31  14   7  10  40  35   5  49

4.KARSSPOR                     31  12   7  12  51  39  12  43

5.AKÇAABAT SEBATSPOR           31  11  10  10  34  36  -2  43

6.PAZARSPOR                    31   8  11  12  39  49 -10  35

7.ERZURUMSPOR                  30   9   7  14  40  56 -16  34

8.ARSİNSPOR                    30   7   5  18  40  64 -24  26

9.YİMPAŞ YOZGATSPOR            31   2  10  19  26  61 -35  16

-5. KLASMAN GRUBU-

Takımlar                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

-------------------------------------------------------------

1.ŞANLIURFASPOR                26  13   6   7  37  27  10  45

2.İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR    26  11   9   6  36  29   7  42

3.ADIYAMANSPOR                 26  12   4  10  34  34   0  40

4.MARDİNSPOR                   26   9   8   9  30  25   5  35

5.GASKİSPOR                    26  10   5  11  24  26  -2  35

6.ELAZIĞSPOR                   26  10   5  11  24  27  -3  35

7.ŞANLIURFA BELEDİYESPOR       26   9   4  13  27  37 -10  31

8.MALATYA BELEDİYESPOR         26   3   3  20  18  44 -26  12

TFF 3. LİG'DE GÖRÜNÜM

TFF 3. Lig Klasman Grupları'nda haftanın maçları tamamlandı.

1. grupta Gölcükspor, 2. grupta Menemen Belediyespor, 3. grupta İnegölspor, 4. grupta Kastamonuspor ve 5. grupta da Batman Belediyespor lider durumda bulunuyor.

Gruplarda puan durumları şöyle:

TAKIMLAR                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

--------------------------------------------------------------

1.GÖLCÜKSPOR                   25  11  11   3  37  23  14  44

2.YALOVASPOR                   25  12   7   6  43  27  16  43

3.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR    25  10  10   5  34  25   9  40

4.FATİH KARAGÜMRÜK             25   7   6  12  28  32  -4  27

5.OYAK RENAULTSPOR             25   7   5  13  19  30 -11  26

6.ORHANGAZİ GENÇLERBİRLİĞİ     25   6   7  12  22  36 -14  25

7.YILDIRIM BOSNASPOR           25   5   8  12  17  29 -12  23

8.KÜÇÜKKÖYSPOR                 25   6   4  15  20  41 -21  22

-2. GRUP-

TAKIMLAR                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

--------------------------------------------------------------

1.MENEMEN BELEDİYESPOR         25  11   6   8  37  30   7  39

2.ISPARTASPOR                  25  10   6   9  34  35  -1  36

3.NAZİLLİ BELEDİYESPOR         25  10   4  11  27  25   2  34

4.BALIKESİRSPOR                25  10   4  11  33  40  -7  34

5.AYDINSPOR                    25  11   2  12  29  29   0  32

6.MUSTAFAKEMALPAŞASPOR         25   9   5  11  29  34  -5  32

7.BANDIRMASPOR                 25   8   5  12  22  24  -2  29

8.TORBALISPOR                  25   7   8  10  23  28  -5  29

-3. GRUP-

TAKIMLAR                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

--------------------------------------------------------------

1.İNEGÖLSPOR                   25  15   5   5  39  23  16  50

2.KEÇİÖRENGÜCÜ                 25  14   6   5  44  20  24  48

3.BURSA NİLÜFERSPOR            25  10  10   5  45  25  20  40

4.KEÇİÖREN BELEDİYESİ          25  10   7   8  45  38   7  37

5.ORHANGAZİSPOR                25   9   7   9  45  35  10  34

6.DÜZCESPOR                    25   6   7  12  27  32  -5  25

7.AKSARAYSPOR                  25   6   4  15  33  47 -14  22

8.UŞAKSPOR                     25   0   0  25   6 101 -95   0

-4. GRUP-

TAKIMLAR                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

--------------------------------------------------------------

1.KASTAMONUSPOR                25  15   5   5  48  21  27  50

2.GÜMÜŞHANESPOR                25  10   8   7  25  18   7  38

3.ARAKLISPOR                   25  10   7   8  30  26   4  37

4.SÜRMENESPOR                  25   9   8   8  32  36  -4  35

5.BULANCAKSPOR                 25   8   9   8  20  23  -3  33

6.ÜNYESPOR                     25   7   3  15  21  36 -15  24

7.ERZİNCANSPOR                 25   5   6  14  18  38 -20  21

8.DEMİRÇELİK DİVRİĞİSPOR       25   5   5  15  21  39 -18  20

-5. GRUP-

TAKIMLAR                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

--------------------------------------------------------------

1.BATMAN BELEDİYESPOR          25  12   8   5  37  22  15  44

2.SİİRTSPOR                    25  10   7   8  39  30   9  37

3.BATMAN PETROLSPOR            24  10   5   9  33  30   3  35

4.CEYHANSPOR                   25   8   8   9  30  29   1  32

5.DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR25   9   5  11  30  41 -11  32

6.BELEDİYE BİNGÖLSPOR          25   6  10   9  22  31  -9  28

7.BAĞLAR VURALSPOR             25   7   2  16  29  49 -20  23

8.KİLİS BLD.SPOR               24   5   4  15  22  41 -19  19

Bu haber toplam 926 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri