Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Süper Lig'de 19.Hafta maçları

29.01.2010 11:05
Futbolda Turkcell Süper Lig'e 19. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 20. hafta, hafta karşılaşmaları oynanacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:
20.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya Atatürk)
Yarın:
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Diyarbakırspor-Trabzonspor (Diyarbakır Atatürk)
31 Ocak Pazar:
14.00 Manisaspor-Ankaragücü (Manisa 19 Mayıs)
14.00 Bursaspor-Eskişehirspor (Bursa Atatürk)
14.00 Gaziantepspor-Kayserispor (Kamil Ocak)
15.00 Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)
19.00 Denizlispor-Galatasaray (Denizli Atatürk)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:
13.30 Çaykur Rizespor-Adanaspor (Yeni Rize Şehir)
31 Ocak Pazar:
13.30 Mersin İdmanyurdu-Samsunspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Kocaelispor-Boluspor (İsmetpaşa-Seyircisiz)
13.30 Hacettepe-Bucaspor (Cebeci İnönü)
13.30 Karşıyaka-Giresunspor (İzmir Alsancak)
13.30 Konyaspor-Dardanelspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.30 Kartalspor-Kayseri Erciyesspor (Kartal İlçe)
13.30 Orduspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)
1 Şubat Pazartesi:
20.00 Kardemir Karabükspor-Altay (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

31 Ocak Pazar:
13.30 Türk Telekom-Etimesgut Şekerspor (Türk Telekom)
13.30 Şanlıurfaspor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Şanlıurfa Yeni)
13.30 Güngören Belediyespor-Göztepe (Mimar Yahya Baş)
13.30 İskenderun Demirçelikspor-Çorumspor (İskenderun 5 Temmuz)

-TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI-

1. Grup
-------
31 Ocak Pazar:
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Bozüyükspor (Tavşanlı Ada İlçe)
13.30 Zeytinburnuspor-Yalovaspor (Zeytinburnu)
13.30 Gebzespor-Körfez Belediyespor (Gebze İlçe)
13.30 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)

2. Grup
-------
Yarın:
13.30 Denizli Belediyespor-Turgutluspor (Doğan Seyfi Atlı)
31 Ocak Pazar:
13.30 Tepecikspor-Konya Şekerspor (Sahası henüz belli değil)
13.30 Sarıyer-Fethiyespor (Çayırbaşı)
13.30 Eyüpspor-Alanyaspor (Eyüp)

3. Grup
-------
31 Ocak Pazar:
13.30 Erzurumspor-Karsspor (Cemal Gürsel)
13.30 Akçaabat Sebatspor-BUGSAŞ Spor (Akçaabat Fatih)
13.30 Çankırı Belediyespor-Trabzon Karadenizspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Kırşehirspor-Pursaklarspor (Kırşehir Ahi)

4. Grup
-------
31 Ocak Pazar:
13.30 Kahramanmaraşspor-Tarsus İdmanyurdu (Hanefi Mahçiçek)
13.30 Adıyamanspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (Adıyaman
Atatürk)
13.30 Elazığspor-Malatyaspor (Elazığ Atatürk)
13.30 Belediye Vanspor-Mardinspor (Batman 16 Mayıs-Cezalı)

-TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU-

Yarın:
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Pazarspor (Vefa)
31 Ocak Pazar:
13.30 Siirtspor-Darıca Gençlerbirliği (Siirt Atatürk)
13.30 Torbalıspor-Araklıspor (Torbalı 7 Eylül)
13.30 Bandırmaspor-Balıkesirspor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Keçiören Sportif-Kırıkhanspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

-TFF 3. LİG KLASMAN GRUPLARI-

1. Grup
-------
31 Ocak Pazar:
13.30 Bayrampaşaspor-Alibeyköyspor (Bayrampaşa Çetin Emeç-Seyircisiz)
13.30 İnegölspor-Bursa Nilüferspor (İnegöl İlçe)
13.30 Küçükköyspor-Gaziosmanpaşaspor (Alibeyköy)
13.30 Çerkezköy Belediyespor-Lüleburgazspor (General Basri Saran)

2. Grup
-------
31 Ocak Pazar:
13.30 İzmirspor-Muğlaspor (Buca İlçe)
13.30 Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Menemen
İlçe-Seyircisiz)
13.30 Afyonkarahisarspor-Altınordu (Afyon Atatürk)

3. Grup
-------
Yarın:
13.30 Ankara Demirspor-İstanbul Maltepespor (Cebeci İnönü)
13.30 Kartal Belediyespor-Keçiörengücü (Kartal Bulvar)
31 Ocak Pazar:
13.30 Beylerbeyi-Orhangazispor (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Düzcespor-Kırıkkalespor (Düzce 18 Temmuz)

4. Grup
-------
31 Ocak Pazar:
13.30 Yimpaş Yozgatspor-Bafra Belediyespor (Dr. Turhan
Kılıççıoğlu-Cezalı)
13.30 Arsinspor-Kastamonuspor (Arsin İlçe)
13.30 Yalıspor-Bulancakspor (Yavuz Selim)
13.30 Ünyespor-Sürmenespor (Ünye İlçe)

Bu haber toplam 1416 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri