Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Süper Lig'de haftanın programı

01.10.2010 17:59
Süper Lig'de 7.hafta programı

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 6. hafta, Spor Toto 3. Lig 1. ve 3. gruplarda ise 5. hafta müsabakaları yapılacak.

 

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

 

SPOR TOTO SÜPER LİG

 

Bugün:

20.00 Kardemir Karabükspor-Galatasaray (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 

20.00 Bucaspor-Eskişehirspor (İzmir Alsancak)

 

Yarın:

15.30 Manisaspor-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)

 

19.00 Ankaragücü-Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)

 

19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (FB Şükrü Saracoğlu)

 

3 Ekim Pazar:

15.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Bursaspor (Ali Sami Yen)

 

15.30 Sivasspor-Gaziantepspor (Sivas 4 Eylül)

 

19.00 Trabzponspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

 

19.00 Medical Park Antalyaspor-Kasımpaşa (Mardan Antalyaspor)

 

Bank Asya 1. LİG

 

Yarın:

14.00 Boluspor-Diyarbakırspor (Bolu Atatürk)

 

3 Ekim Pazar:

14.00 Kartalspor-Karşıyaka (Kartal İlçe)

 

15.00 Akhisar Belediyespor-Orduspor (Akhisar Belediye)

 

15.00 Mersin İdmanyurdu-Denizlispor (Tevfik Sırrı Gür)

 

17.00 Altay-Kayseri Erciyesspor (İzmir Alsancak)

 

19.30 Çaykur Rizespor-Güngören Belediyespor (Yeni Rize Şehir)

 

19.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Giresunspor (Kamil Ocak)

 

19.30 Adanaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Adana 5 Ocak)

 

SPOR TOTO 2. LİG

 

Kırmızı Grup 

 

Yarın:

15.00 1461 Trabzon-Fethiyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

 

3 Ekim Pazar:

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Türk Telekomspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

 

15.00 Şanlıurfaspor-Dardanelspor (Şanlıurfa GAP)

 

15.00 Kocaelispor-Adana Demirspor (İsmetpaşa)

 

15.00 Balıkesirspor-Pendikspor (Balıkesir Atatürk-Seyircisiz)

 

15.00 Konya Torku Şekerspor-Belediye Vanspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)

 

15.00 Sakaryaspor-Ofspor (Sakarya Atatürk)

 

15.00 Tokatspor-Eyüpspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

 

15.00 Elazığspor-Pursaklarspor (Elazığ Atatürk-Seyircisiz)

 

SPOR TOTO 3. LİG

 

1. Grup

 

3 Ekim Pazar:

15.00 Diyarbakır Kayapınar Belediyesi-Ankara Demirspor (Seyrantepe 1 No'lu Saha)

 

15.00 Bayrampaşaspor-Arsinspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

 

15.00 Malatyaspor-Hatayspor (Malatya İnönü)

 

15.00 İnegölspor-İstanbulspor (İnegöl İlçe)

 

15.00 Bursa Nilüferspor-Ünyespor (OYAK Renault)

 

15.00 Lüleburgazspor-Belediye Bingölspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

 

15.00 72 Batmanspor-Menemen Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

 

15.00 Tepecikspor-Tekirova Belediyespor (Tepecik Belediye)

 

15.00 Nazilli Belediyespor-Kırşehirspor (Nazilli İlçe)

 

3. Grup

 

Yarın:

15.00 Araklıspor-Gölcükspor (Araklı İlçe)

 

3 Ekim Pazar:

15.00 Siirtspor-Yalovaspor (Siirt Atatürk)

 

15.00 Kırıkkalespor-Denizli Belediyespor (Kırıkkale Başpınar)

 

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Torbalıspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)

 

15.00 Kırıkhanspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

 

15.00 Keçiörengücü-Zeytinburnuspor (Ankara Aktepe)

 

15.00 Kastamonuspor-Beylerbeyi (Kastamonu Gazi)

 

15.00 Karsspor-Pazarspor (Kars Şehir)

 

15.00 Gaziosmanpaşaspor-Kepez Belediyespor (Zeytinburnu)

 

Not: Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta 6. hafta karşılaşmaları 29 Eylül, Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta 5. hafta karşılaşmaları ise dün yapılmıştı.

Bu haber toplam 776 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri