Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Taraf'a Alçak Deyince Ortalık Karıştı

15.10.2010 11:46
Taraf yazarı Rasim Ozan Kütahyalı'nın Hürriyet yazarları Özdemir İnce ve Oktay Ekşi'ye dönük sert eleştirileri üzerine başlayan polemikte ekranı ateş bastı.

Kanaltürk'ün yüksek tansiyonlu programı Ters Cephe'de yaşanan tartışmaya Cumhuriyet yazarı Ümit Zileli'nin çıldırdığı anlar damga vurdu.

Taraf yazarı Rasim Ozan Kütahyalı'nın Hürriyet yazarları Özdemir İnce ve Oktay Ekşi'ye dönük sert eleştirileri üzerine başlayan polemikte ekranı ateş bastı. Rasim Ozan'ın Hürriyet yazarılarını 'nefret suçları' işlemekle itham etmesi üzerine araya giren Cumhuriyet yazarı Ümit Zileli açtı ağzını yumdu gözünü. Zileli, Rasim Ozan'ın iftira attığını söylerek 'siz alçaksınız' dedi.

Zileli, ısrarla Rasim Ozan, Taraf gazetesi ve bazı liberal çevrelere 'hepiniz alçaksınız' deyince stüdyoda gerginlik tavan yaptı. Rasim Ozan, Cumhuriyet yazarına 'bence de Ergenekon zihniyeti şerefsizdir, alçaktır, yalancı ve ahlaksızdır' diye cevap verince tartışma karşılıklı atışmalara dönüştü.

Rasim Ozan ve Star yazarı Mustafa Akyol'un itirazıyla karşılıklı sert suçlamalara dönüşen polemik programın moderatörü Sami Dadağlıoğlu'yu da zor durumda bıraktı. Dadağlıoğlu'nun müdahale ettiği tartışmada tarafları sakinleşmesi zaman alsa da program kaldığı yerden devam etti.
 

Bu haber toplam 1520 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri