Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Telaviv'e 30 tabut gitti!

06 Ocak 2009 / 10:30
Gazze'li bir avuç Filistinli mücahid, dünyanın en öldürücü-vahşi silahlarına sahip siyonist işgal ordusuna ağır kayıplar verdiriyor.

İsrail tanklarının kendi askerlerine ateş ederek 3'ünün ölümüne neden olmasının ardından son üç günde 30 siyonist askeri öldü. HAMAS mücahidleri, “Zafer çok yakın” dediler. Kayıp sayısını 11 olarak açıklayan siyonist işgal ordusunda ise moraller çok bozuk. Soykırımcı askerleri “İkinci bir Lübnan hezimeti yaşama” korkusu sardı.

Dünyanın en gelişmiş öldürücü silahlarına sahip siyonist ordusu, bir avuç Gazzeli mücahid karşısında kayıplar vermeyi sürdürüyor. Filistinli mücahidlerin, son iki günde 27 Siyonist askeri öldürmesi ve 100'e yakınını da yaralaması, İsrail askerleri arasında büyük bir moral bozukluğuna yol açtı. Soykırımcı barbar siyonist askerleri, “ikinci bir Lübnan hezimeti korkusu” da sardı.

Havadan, denizden ve karadan yağan bombalara karşı teslim olmayan Hamaslı mücahidlerin, son iki günde siyonist orduya karşı büyük kayıplar verdirmesi, İsrail askerleri arasında büyük bir moral çöküntüsüne yol açtı. Karada kayıplar veren İsrail ise öldürülen 27 askerin sadece 11'ini kabul etti.

İsrail'de düzenlenen cenaze törenleri adeta yas törenine dönüştü. Savaşı takip eden yabancı ajanslar ise, İsrail'in kayıpları gizlediğine dikkat çekerek, kayıp sayısının açıklanan rakamlardan daha fazla olduğunu belirttiler.

Öte yandan Yahudi internet siteleri de, "Kara saldırısında kayıplarımız büyük" itirafında bulunuyorlar.

HABERVAKTİM

 

Bu haber toplam 994 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri