Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fatih Terim'in parmağı koptu

18.05.2009 00:55
Fatih Terim Bodrum'da teknesinin halatını çözerken parmağını sıkıştırdı. Hemen hastanede müdahale edildi ama Terim özel uçakla İstanbul'a uçtu.
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, tatilini geçirdiği Bodrum'un Göltürkbükü Beldesi'nde teknesinin halatını çözerken parmağının uç kıskını kopardı. Terim özel uçakla İstanbul'a getirildi.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Göltürkbükü Beldesi'ndeki villasında ailesi ile birlikte tatil yapan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün saat 10.00 sıralarında villasının özel iskelesine bağlı teknesiyle denize açılmak istedi. Halatları çözdüğü sırada tonoz ile halat arasına bir parmağının sıkışan Terim'in sağ el orta parmağı ucundan koptu.

HEMEN ÖZEL UÇAKLA İSTANBUL'A UÇTU

Özel hastanede parmağına 4 dikiş atılan Fatih Terim, buradaki müdanale ardından saat 14.00'te BilenAir'e ait özel uçakla İstanbul'a geldi. Kadıköy Acıbadem Hastanesi El Mikrocerrahi Servisi'nde ameliyata alınan Terim'in sağ el orta parmağının operasyonla yerine dikilmeye çalışıldığı bildirildi.

HASTANE AÇIKLAMA YAPMADI, TERİM YALANLADI

Bodrum'da Fatih Terim'e ilk müdahaleyi yapan özel hastanenin yetkilileri konu ile ilgili açıklama yapma yapmaktan kaçındı. Terim, Bodrum'da hastanede bulunduğu sırada olayı öğrenip kendisine `geçmiş olsun' dileğinde bulunanlara, parmağının koptuğu ve yerine dikildiği iddialarının asılsız olduğunu belirterek, "Korkmayın önemli bir şey yok, küçük bir talihsizlik. Ben bu tür basit kazalarla yıkılacak adam değilim ama küçük bir operasyon gerekebilir" dediği öğrenildi.

Fatih Terim'in, Milas- Bodrum Havalimanı'ndaki VIP bölümünden eli sargılı olarak geçtiği belirtildi.

TERİM'E HASTANEDE ZİYARETLER

Hastaneye Fatih Terim ile birlikte gelen Milli Takım Antrenörü Müfit Erkasap'ın yanı sıra DP eski Genel Başkanı Mehmet Ağar, (A) Milli Takım Antrönörü Oğuz Çetin, Lig TV Genel Müdürü Şansal Büyüka hastaneye gelerek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Bu haber toplam 3342 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri