Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ters Cephe'de kavga kıyamet koptu

30.04.2010 10:59
Ekranlarının şiddet ve ihtiras dolu programı Ters Cephe yine kırdı geçti. Tartışmaya bu kez ıslak imza ve parmak izi polemiği damga vurdu.

Kanaltürk ekranlarının şiddet ve ihtiras dolu programı Ters Cephe yine birbirinden hararetli tartışmalarla geceye renk kattı. Programın ilginç tartışmaları arasında öne çıkan ise Albay Dursun Çiçek ve ıslak imza polemiği oldu.

Jandarma kriminal raporunda orjinal belgede parmak izi olmadığı yönünde görüş bildirildiğini hatırlatan Ümit Özdağ tartışmanın fitilini ateşledi ve stüdyoda kıyamet koptu. Davanın iddianamesi mahkemece kabül edildiği için yeniden gündeme gelen ıslak imza tartışması canlı yayında Ters Cephe'de ilginç anlara sahne oldu.

Programın katılımcılarından Fikri Akyüz ve Rasim Ozan Kütahyalı canlı yayında parmak izi bırakmadan nasıl belgeye imza atıldığını gösterdi. Masanın karşı tarafında oturan Ümit Özdağ ve Ümit Zileli ise aksini ispatlama çabasına girdi. Özellikle Akyüz'ün 'parmak izi bırakmadan nasıl imza atılır' konulu uygulamalı dersi hayli ilginçti.


GAZETECÄ°LER
Uploaded by serhat-serdar. - News videos hot off the press.

Bu haber toplam 1610 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri