Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TFF 2. ve 3. Lig'de toplu sonuçlar

21 Eylül 2008 / 19:18
Futbolda 2 ve 3. Lig'lerde birbirinden heyecanlı maçlar oynandı. Bank Asya 1. Lig, TFF 2. ve 3. Lig'de haftanın tamamlanan maçlarında alınan sonuçlar:
Bank Asya 1. Lig

4. hafta mücadelesine, 3 maçla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

Boluspor-Ç. Rize: 2-0

Güngören BLD-Altay: 1-1

Giresun-Kasımpaşa: 0-1

TFF 2. Lig'e 4. hafta maçlarıyla devam edildi.

Gruplarda alınan sonuçlar şöyle:

1. GRUP

Sarıyer-Darıca Gençlerbirliği......................: 0-0

Pendikspor-Körfez Belediyespor.....................: 1-2

Dardanelspor-Beylerbeyi............................: 2-0

Gebzespor-Bozüyükspor..............................: 3-2

Eyüpspor-Gaziosmanpaşaspor.........................: 1-1

2. GRUP

Denizli Belediyespor-Altınordu.....................: 1-1

Tarsus İdmanyurdu-Fethiyespor......................: 2-0

Turgutluspor-Alanyaspor............................: 1-1

Marmaris Belediye Gençlikspor-Afyonkarahisarspor...: 2-1

Bucaspor-Adana Demirspor...........................: 2-2

3. GRUP

İstanbul Maltepespor-Alibeyköyspor.................: 2-2

Kırşehirspor-Kırıkkalespor.........................: 2-2

Etimesgut Şekerspor-Mersin İdmanyurdu..............: 1-1

Konya Şekerspor-Beykoz 1908........................: 2-2

Zeytinburnuspor-İstanbulspor.......................: 0-1

4. GRUP

Tokatspor-Trabzon Karadenizspor....................: 4-0

Çankırı Belediyespor-Arsinspor.....................: 4-1

Karsspor-Yozgat Yimpaşspor.........................: 2-2

Ofspor-Çorumspor...................................: 0-0

Akçaabat Sebatspor-Pazarspor.......................: 0-1

5. GRUP

Şanlıurfaspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor: 1-2

GASKİ Spor-Şanlıurfa Belediyespor........................: 2-0

İskenderun Demir Çelikspor-Elazığspor....................: 2-0

TFF 3. Lig'de bugün 19 maç yapıldı.

Alınan sonuçlar şöyle:

1. GRUP

Yalovaspor-Tepecik Belediyespor.......................: 3-1

Fatih Karagümrük-Yıldırım Bosnaspor...................: 0-1

Küçükköyspor-Anadolu Üsküdar 1908.....................: 1-4

Lüleburgazspor-Gölcükspor.............................: 3-1

2. GRUP

Aydınspor-Mustafakemalpaşaspor........................: 5-2

Ispartaspor-İzmirspor.................................: 1-2

Torbalıspor-Menemen Belediyespor......................: 0-0

3. GRUP

Keçiören Belediyesi-Keçiörengücü......................: 4-2

Uşakspor-Bursa Nilüferspor............................: 0-6

Orhangazispor-Düzcespor...............................: 4-1

Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Pursaklarspor......: 1-1

4. GRUP

Sürmenespor-Araklıspor................................: 1-1

Bafra Belediyespor-Ünyespor...........................: 2-0

Ankara Demirspor-Erzincanspor.........................: 4-0

Bulancakspor-Kastamonuspor............................: 0-3

5. Grup

Batman Belediyespor-Batman Petrolspor.................: 2-0

Diyarbakır Kayapınar BLD-Kilis Belediyespor..: 3-2

Hatayspor-Kahramanmaraşspor...........................: 1-1

Siirtspor-Ceyhanspor..................................: 2-0




Bu haber toplam 770 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri