Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

1. 2. ve 3. Liglerdeki Günün Sonuçları

30.08.2009 21:19
Türkiye Futbol Liglerinde günün toplu sonuçları

TFF 1. Lig'deki Dardanelspor-Bucaspor, Kardemir Karabükspor-Giresunspor, Kocaelispor-Hacettepe, Çaykur Rizespor-Boluspor ve Karşıyaka-Samsunspor, TFF 2. Lig 2. Grup'taki Fethiyespor-Göztepe, TFF 2. Lig 4. Grup'taki Elazığspor-Kahramanmaraşspor, Adana Demirspor-Şanlıurfaspor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Malatyaspor karşılaşmaları bu akşam 20.30'da başlayacak.

Liglerde alınan sonuçlar şöyle:

BANK ASYA 1. LİG

Kartalspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor..................( 1 - 0 )
Orduspor-Altay................................................( 0 - 2 )

TFF 2. LİG 1. GRUP

Zeytinburnuspor-Güngören Belediyespor.........................( 2 - 2 )
Gebzespor-Körfez Belediyespor..............................( 1 - 1 )
Yalovaspor-Türk Telekomspor...................................( 1 - 2 )
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Sakaryaspor...........................( 0 - 0 )
Bozüyükspor-Pendikspor........................................( 1 - 4 )

2. GRUP

Tepecikspor-İstanbulspor......................................( 1 - 1 )
Turgutluspor-Konya Şekerspor..................................( 1 - 1 )
Alanyaspor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor................( 0 - 3 )
Denizli Belediyespor-Sarıyer..................................( 1 - 2 )

3. GRUP

Ofspor-Çorumspor..............................................( 4 - 1 )
Tokatspor-Çankırı Belediyespor................................( 2 - 0 )
Etimesgut Şekerspor-Kırşehirspor..............................( 3 - 0 )
Karsspor-BUGSAŞ Spor..........................................( 1 - 2 )
Erzurumspor-Pursaklarspor.....................................( 0 - 1 )

4. GRUP

Adıyamanspor-Tarsus İdmanyurdu............................( 1 - 1 )

TFF 3. LİG 1. GRUP

Alibeyköy-Küçükköyspor........................................( 2 - 0 )
İnegölspor-Oyak Renault.......................................( 2 - 0 )
Balıkesirspor-Bandırmaspor....................................( 0 - 0 )
Bursa Nilüferspor-Lüleburgazspor..............................( 3 - 1 )
Çerkezköy Belediyespor-Bayrampaşa..........................( 1 - 3 )

2. GRUP

Torbalıspor-Marmaris Belediye Gençlikspor................(Oynanmadı)
Muğlaspor-Tekirova Belediyespor...............................( 0 - 1 )
Ispartaspor-Menemen Belediyespor..............................( 4 - 1 )
Altınordu-İzmirspor...........................................( 1 - 1 )

3. GRUP

Kırıkkalespor-Darıca Gençlerbirliği...........................( 0 - 0 )
Maltepespor-Düzcespor.........................................( 4 - 3 )
Ankara Demirspor-Keçiörengücü.................................( 0 - 0 )

4. GRUP

Yalıspor-Yimpaş Yozgatspor....................................( 1 - 1 )
Bafra Belediyespor-Bulancakspor...............................( 3 - 0 )
Pazarspor-Gümüşhanespor.......................................( 1 - 1 )
Kastamonuspor-Sürmenespor.....................................( 1 - 0 )

5. GRUP

Hatayspor-Malatya Belediyespor................................( 0 - 1 )
Batman Belediyespor-Şanlıurfa Belediyespor....................( 2 - 1 )
Siirtspor-Batman Petrolspor...................................( 3 - 1 )
Belediye Bingölspor-Diyarbakır Kayapınar Belediye.........( 1 - 1 )

Bu haber toplam 850 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri