Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Güney Avrupa'nın En İyisi" THY

02.04.2009 12:05
Türk Hava Yolları (THY), Skytrax şirketi tarafından yapılan değerlendirme sonucu ''Güney Avrupa'nın En İyi Hava Yolu Şirketi'' seçildi.
THY Basın Müşavirliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, hava yolu şirketleri ve havalimanlarını, verdikleri hizmet ve kalite standartları yönünden 750 parametrede değerlendiren Skytrax Şirketinin 2008 yılı değerlendirme sonuçları açıklandı.

Havacılık endüstrisinin oscarları olarak adlandırılan ''Skytrax Ödülleri En İyi Havacılık Şirketleri 2009 (Skytrax World Awards 2009)'' sıralamasında THY, bölgesinin en iyisi seçilerek 2009 yılı ''Güney Avrupa'nın En İyi Hava Yolu Şirketi'' unvanına kavuştu.

Skytrax ödülleri, Almanya'nın Hamburg kentinde bu yıl 10'uncusu gerçekleştirilen ''Uçak Kabin İçi Ekipmanlar Fuarı''nda dün dağıtıldı. THY'nin ödülü, Skytrax üst yöneticisi (CEO) Edward Plaisted tarafından THY Genel Müdürü Temel Kotil'e verildi.

Öte yandan, THY, kalite yolunda yürüttüğü çalışmalar sonucu geliştirdiği hizmetler ve müşteri odaklı felsefesiyle tüm kategorilerde 4 yıldız alan Avrupa'nın tek hava yolu şirketi oldu
Bu haber toplam 874 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri