Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Topbaş'ın Baykal Duyumu

22 Şubat 2009 / 09:50
Kadir Topbaş, Baykal'ın kara kutusu Sevigen'in istifasına ilişkin olarak “Bazı duyumlarım var, sayın Baykal'la ilgili de bir şeyler gelebilir” dedi.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, CHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen'in imar olayında rant sağladığı gerekçesiyle istifasına ilişkin olarak “Bazı duyumlarım var, sayın Baykal'la ilgili de bir şeyler gelebilir” dedi.

Adalar Belediye Başkanı Coşkun Özden ile Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada'da AK Parti seçim irtibat bürolarının açılışını gerçekleştiren Topbaş, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı. Topbaş, CHP'li Sevigen'in istifasına dair şunları söyledi: “Tabii daha arkası gelecek. Herhalde Sayın Baykal'la ilgili de bir şeyler gelebilir tahmin ediyorum... Çünkü bazı duyumlarım var. Sayın Sevigen'in tavrı, sadece bir araziyle ilgili komisyonculuk değil. Kendi partisindeki muhalif kanat bundan bahsediyor. Medya inşallah bunları takip eder. Göreceksiniz.”
CHP adayı Kılıçdaroğlu'nun da İstanbul'u bilmediğini iddia eden Topbaş, “Bu kentin, çay ve simidini, balığını özlüyorum, hatırlıyorum” diyor. Turistler gibi... Turistler de öyle, çay, simit ve balığı hatırlarlar” diye konuştu.
Kaynak:
Bu haber toplam 946 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri