Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Topbaş'tan bir metro müjdesi daha

14 Aralık 2008 / 18:41
Kadir Topbaş, Arnavutköy'de yapımı tamamlanan tesislerin toplu açılış programına katıldı. Topbaş burada Arnavutköylülere metro müjdesi verdi.

İBB'nin Arnavutköy Beldesi'nde yaptığı toplam 55 tesisin açılışına, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Aksu, İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile çok sayıda vatandaş katıldı. Hayati Yazıcı, Abdulkadir Aksu ve Topbaş yeni yapılmış olan futbol sahasının girişinde mehteran takımı ile karşılandı. Açılış, saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Kadir Topbaş, konuşmasında yapmış oldukları yatırımlar hakkında bilgi verdi. Topbaş, "Daha önceki hükümetlerin bırakmış oldukları çöp yığınlarını biz temizledik,su problemini biz hallettik" diye konuştu.Kadir Topbaş yaptıkları çalışmalarla İstanbul'un çevresini değiştirdiklerini söyledi.

Topbaş, "Arnavutköy Belediyesine toplam 55 sosyal tesis kazandırdık, Gaziosmanpaşa olmak üzere toplam 834 trilyon harcadık" şeklinde konuştu. Ayrıca atık su ve alt yapı çalışmaların devam ettiğini hava şartlarının olumsuz etkisiyle bazen ara verilediğini söyledi.

Bu arada Arnavutköy halkına metro müjdesini veren Topbaş, "İstanbul genelinde 600 kilometreden fazla metro yapılacak. Dolaysıyla Arnavutköy sakinleri buradan isterse Silivri'ye isterse Kartal'a rahatlıkla gidebilecek" şeklinde konuştu.cihan

Kaynak:
Bu haber toplam 1006 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri