Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Toroğlu Terim'i fena iğneledi

08 Haziran 2008 / 05:10
Erman Toroğlu'nun hedefinde Fatih Terim vardı. Ahmet Çakar ile Kazım Kanat da Terim'e yüklendi. İşte yorumlar:
Portekiz'e 2-0 yenilen Milli Takım'ın oynadığı futbol otoritelerden geçer not almadı. Teknik Direktör Fatih Terim her ne kadar maçta kırılma noktası olarak Gökhan'ın sakatlığını öne sürse de, spor yorumcuları Milli Takım'ın 90 dakika boyunca döküldüğü konusunda fikir birliği yaptı.

MİLLİ TAKIM ACİZ DURUMDA

Terim'e en ilginç eleştiriyi ise sivri dilli yazar Erman Toroğlu yaptı... Terim'in tercihlerinin Milli Takım'ı aciz duruma düşürdüğünü iddia eden Toroğlu, Yıldıray'ın gönderilmesinin pahalıya patladığını yineledi..

TERİM ÇOK BALLI

Toroğlu, "Fatih Terim çok ballı teknik direktör. Biz çok şanslıydık, Portekiz de çok şansızdı. Eğer öyle olmasa Terim'in bu takımı 6-7 golle yenilirdi.. Berbat bir kadroydu, bu sonucu aldığımıza sevinmeliyiz. Bir sonraki maçta İsviçre topla tüfekle saldıracak. Ben o maçtan da endişeliyim" dedi...

ATV'deki özel yayında da Terim'e sert eleştiriler vardı. İşte yorumcuların sözleri;

TERİM ZİCOLAŞTI

Kazım Kanat: "Eğer Fatih Terim 60. dakikalarda Tuncay'a artık yeter deyip onu oyundan alıp, Arda'yı alsaydı... Hatta cesurca Emre'yi çıkarsaydı... Yahu Semih'i niye oynatıyorsun, Zicolaşıyorsun..."

MESİH MEVLÜT...

Ahmet Çakır: "Bizim felsefemiz, bizim felsefemiz diyordu, bu mu bizim felsefemiz... Nihat hayatında kaç defa birinci santrafor olarak oynadı? Bu kadar forvet sıkıntısı bir ülkenin gol kralı kenarda...Bana şu Mevlüt meselesi anlatın, Mevlüt Mesih oldu Mesih... Mevlüt kim Mevlüt... Efsane yaptılar adamı..."

Aziz Üstel: "Hiç bir santraforun yok. Semih tamam gol kralı ama o Fenerbahçe'nin organizasyonundan sonra gol atabilmiş."


Kaynak:
Bu haber toplam 934 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri