Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Trabzon TV için geri sayım başladı

24 Kasım 2008 / 17:26
Karadenizle ilgili pek çok kitaba imza atan. Temel ve Fadime'nin kimlik kartını çıkartan Heyemola Yayınları Genel Yayın Yönetmeni Ömer Asan'dan Trabzonlulara müjde var.
Heyemola Yayınları Genel Yayın Yönetmeni Ömer Asan, Yayın Yönetmenliğini kendisinin üstleneceği Trabzon TV'nin yakında yayına başlayacağını açıkladı.
Bir ilki başarmak için yola çıktıklarını belirten Ömer Asan, Türkiye'nin ilk kent internet TV'sini hayata geçirirken bir anket düzenlediklerini ve bunun sonucuna göre bir yayın akışı belirleyeceklerini söylerdi.
Asan "Sonunda Trabzon'un itibarını iade edecek İnternet Televizyonu için düğmeye bastık. Asla şoven, yerel kaygılar taşımayan, halkımızı doğru bilgilendirmeyi amaçlayan bir yayın amaçlıyoruz. Her türlü ırkçı, şidet içeren, cinsel sömürüye, çevre suçlarına karşı duran ilkelerimizle, sizden de güç alarak örnek bir TV yayını sunmaya çalışacağız" dedi..
Trabzon TV'nin kuruluşuna siz de katkıda bulunmak istiyorsanız ekteki anketi dolurup trabzon@trabzon.tv adresine gönderebilirsiniz.
Anketi görmek için bu linki tıklayabilirsiniz...
Ayrıntı bilgi ve gelişmeler için www.trabzon.tv web sitesini ziyaret edebilirsiniz...

(Haber 7)

Kaynak:
Bu haber toplam 1284 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri