Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Trabzonsporun büyük transferi

18 Ekim 2008 / 19:30
Fenerbahçeli olmasıyla bilinen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Trabzonspor'a üye oldu ve 40 yıllık taraftar gibi "sezon sonunda da şampiyon olacağız" dedi.
Hisarcıklıoğlu, Trabzon'da spor kadar ekonominin konuşulması halinde, Türkiye'de 81 il içerisinde ticari anlamda yeni bir yıldızın daha ortaya çıkacağını söyledi.

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde fahri doktora ünvanı verilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıkloğlu, Trabzon'un Türkiye'nin önemli bir şehri olduğuna dikkat çekti. Hisarcıklıoğlu, Trabzonspor'un 70 milyonun kalbinde olduğunu belirterek takıma üye yapıldığını aktardı.

"İnşallah lider devam ediyoruz, sezon sonunda da şampiyon olacağız" diyen Hisarcıkloğlu, aslen Fenerbahçeli olanların kendisine takıldığını kaydetti. Hisarcıkloğlu, "Beni Fenerbahçe mi kaydetti?, Trabzonspor üye olarak kaydetti." dedi.

Trabzon'da sporun önemli olduğunu ve ekonominin daha az konuşulduğunu aktaran Hisarcıkloğlu, ekonominin spor kadar şehirde konuşulması halinde Türkiye'de 81 il içerisinde ticari anlamda yeni bir yıldızın daha ortaya çıkacağını kaydetti.
Kaynak:
Bu haber toplam 1168 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri