Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Trafik Kazaları: 9 Ölü

12 Ekim 2008 / 15:19
Bursa'ya Düğün İçin Gitmekte Olan Hafif Ticari Aracın Eskişehir'de Yolcu Otobüsü ile Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Kazada da, Aralarında Gelin ve Damadın Bulunduğu 5 Kişi Öldü, 10 Kişi Yaralandı.
Balıkesir meydana gelen trafik kazasında 4 teğmen hayatını kaybetti, biri teğmen 2 kişi yaralandı. Bingöl'den, Bursa'ya düğün için gitmekte olan hafif ticari aracın Eskişehir'de yolcu otobüsü ile çarpışması sonucu meydana gelen kazada da, aralarında gelin ve damadın bulunduğu 5 kişi öldü, 10 kişi yaralandı.

Balıkesir'de Teğmen İlbay Saraylı'nın kullandığı 06 EJD 88 plakalı otomobil, Balıkesir-Bursa çevre yolunun 6. kilometresinde refüjdeki aydınlatma direğine çarptı.

Kazada, sürücü Saraylı (23) ile teğmenler Necdet Yücel (23), Ali Taşpınar ve Hilal Gündoğan hayatını kaybetti.

Araçtan yaralı kurtarılan Ceyda Kazak ve Teğmen Ümit Kalender, Balıkesir'deki devlet hastanelerine kaldırıldı.

Teğmenlerin, Balıkesir Ordu Donatım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı'nda kurs gördükleri öğrenildi.-DÜĞÜNE GİDERKEN ÖLDÜLER-Bingöl'den, Bursa'ya düğün için giden Mehmet Sayit Kayırtar (43) idaresindeki 34 YH 0721 plakalı hafif ticari araç, Eskişehir-Ankara kara yolunun 33. kilometresinde, karşı yönden gelen Ekrem Karagöz idaresindeki 27 BA 300 plakalı yolcu otobüsü ile çarpıştı.

Kazada, sürücü Mehmet Sayit Kayırtar ile aynı araçtaki Seyithan Kayırtar (23), Vildane Kırgız (38), Merve Kayırtar (17) ve Aslıhan Olmaz (20) olay yerinde öldü, otobüs yolcularından 10 kişi hafif şekilde yaralandı.

Yaralılar, Eskişehir'deki çeşitli hastanelerde tedaviye alındı.

Seyithan Kayırtar ve Aslıhan Olmaz için Bingöl'de kına gecesi düzenlendiği, araçtakilerin bugün yapılacak düğün için Bursa'ya gittikleri öğrenildi.sondakika
Bu haber toplam 1554 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri