Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Trafikte kaybolmayın

16 Ağustos 2008 / 11:13
Trafik ve finans bilgileri ücretsiz cebinize gelecek. Daha birçok hizmet cabası. Blackberry Turkcell ile piyasada..
Turkcell abonelerine 99 YTL aylık ücretle satışa sunulacak olan BlackBerry Bold ile trafik ve finans bilgileri ücretsiz cebe gelecek..

İş dünyasının yoğun ilgi gösterdiği eposta servisi ile dikkat çeken Black- Berry'nin mobil hızlı interneti destekleyen yeni modeli BlackBerry Bold 20 Ağustos'tan itibaren Turkcell abonelerine sunulacak.

Blackberry'nin özellikleri
Bağlantı: GPS, 3G, WiFi, Bluetooth
Entegre Kamera: 2 Megapiksel kamera
Ekran Kalitesi: Yarım VGA
Pil ömrü: 5 saat konuşma süresi,
Bekleme süresi 13 gün
Ağırlık: 133 gram
624 Mhz işlemci
Bellek: 1 GB dahili bellek
Fotoğraf makinesi
Video çekimi
mp3 dinleme
Ses kayıt etme
Anlık mesajlaşma


Ayda 99 YTL'lik ücretle satışa sunulacak telefon hizmetleri arasında trafikte kaybolanlara yol tarif eden Webreska Navigasyon hizmeti de yer alacak.

Ayrıca, trafik durumunu merak edenlere anlık İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) trafik bilgisini sunacak. İş adamlarının borsa, döviz gibi finans bilgilerini anında MatriksMobile hizmetiyle ekranda görmesi mümkün olacak.

BlackBerry Bold akıllı telefonu dünyanın dört bir yanındaki üçüncü nesil (3N) yüksek hızlı genişbant internet erişimi (triband HSDPA) sağlayan mobil telefon şebekelerini destekliyor. Yol tarif eden, konum bildiren GPS dışında kablosuz Wi-Fi bağlantısı da sunuyor.

İŞ DÜNYASINI HEDEFLİYOR
Çok yoğun olarak telefon kullanan, bilgisayar olmadan elektronik postalarına sürekli ulaşmak isteyen kurumsal müşterilere Turkcell, bu yeni telefon ile hizmet sunacak. BlackBerry Bold, sunduğu multimedya özellikleri ile müzik ve video hizmetleri de verecek.
Kaynak:
Bu haber toplam 848 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri