Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Turizm elçisi Güllüoğlu

26 Eylül 2008 / 04:58
Karaköy Güllüoğlu'nun sahibi Nadir Güllü, dünyanın her yerinden televizyoncuları ağırlıyor. Baklava yapımını anlatan Güllü ülke tanıtımına da önemli katkıda bulunuyor.
Karaköy Güllüoğlu'nun sahibi Nadir Güllü, baklavasıyla birlikte Türkiye'nin de tanıtımını yapıyor. Dünyanın her yerinden meraklılar ve gazeteciler gelerek, Güllü ile röportaj yapıyor. Kendisi de dünyayı gezen Güllü, ürünlerini ve ülkemizi anlatıyor.

Son olarak Uluslararası National Geographic Kids televizyonu, çocuklara yönelik programlarından birini Karaköy Güllüoğlu baklavalarının yapımına ayırdı. Programın 2 küçük sunucusu İstanbul'a gelerek tesisleri gezdi ve çekimler yapıldı. Program 11 ülkede (ABD, Kanada, İngiltere, Avustralya, Fransa, Almanya, Rusya, Macaristan, Singapur, Hong Kong ve Japonya) yayımlanacak.

HER GÜN BİR ÇEKİM VAR!

Karaköy Güllüoğlu tesislerine tüm dünya televizyonları büyük ilgi gösteriyor. İstanbul'a gelerek hem Türkiye'nin hem de baklavamızın tanıtımını yapan televizyonlardan bazıları şöyle: Japon Fuji TV, Kore KBS TV, Yunan Alpha TV, Hindistan NDTV, Rusya Rossia TV, Hollanda RTL TV. Bu arada televizyoncuların haricinde tüm dünyadan gurmelerin yanında devlet adamları, bürokratlar, siyasetçiler de İstanbul'a gelerek Karaköy Güllüoğlu tesislerini geziyor. Bazı turizm firmalarının da lezzet turlarında Karaköy Güllüoğlu bulunuyor. - takvim
Kaynak:
Bu haber toplam 1082 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri