Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye Liglerinde bu hafta

22.10.2010 16:03
Türkiye Liglerinde bu hafta oynanacak tüm maçlar...

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 9. haftanın maçlarıyla devam edilecek.

Bank Asya 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig'de 9. hafta, Spor Toto 3. Lig'de 8. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Bugün:

20.00 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Sivasspor-Bucaspor (Sivas 4 Eylül)

Yarın:

15.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Medical Park Antalyaspor-Konyaspor (Mardan Antalyaspor)

24 Ekim Pazar:

14.30 MKE Ankaragücü-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Manisaspor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (FB Şükrü Saracoğlu)

25 Ekim Pazartesi:

20.00 Kayserispor-Beşiktaş (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

 

BANK ASYA 1. LİG

 

Yarın:

14.00 Kayseri Erciyesspor-Boluspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

14.00 Diyakbakırspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Elazığ Atatürk)

24 Ekim Pazar:

14.00 Karşıyaka-Adanaspor (Alsancak)

14.00 Çaykur Rizespor-Akhisar Belediyespor (Yeni Rize Şehir)

14.00 Orduspor-Kartalspor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Güngören Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Mimar Yahya Baş)

14.00 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)

19.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Altay (Kamil Ocak)

 

SPOR TOTO 2. LİG

 

Beyaz Grup

----------

Yarın:

13.30 Göztepe-Alanyaspor (Alsancak)

13.30 Beypazarı Şekerspor-Körfezspor (Beypazarı İlçe)

13.30 Bozüyükspor-Akçaabat Sebatspor (Bozüyük İlçe)

24 Ekim Pazar:

13.30 Turgutluspor-BUGSAŞ Spor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Mardinspor-Bandırmaspor (Mardin 21 Kasım)

13.30 Gebzespor-Adıyamanspor (Gebze İlçe)

13.30 Çorumspor-Çankırı Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Yeni Malatyaspor-Sarıyer (Malatya İnönü)

13.30 İskenderun Demirçelikspor-Hacettepe (İskenderun 5 Temmuz)

 

SPOR TOTO 3. LİG

 

1. Grup

-------

Yarın:

13.30 Ankara Demirspor-Arsinspor (Cebeci İnönü)

24 Ekim Pazar

13.30 Hatayspor-İnegölspor (Hatay Atatürk)

13.30 Nazilli Belediyespor-Tepecikspor (Nazilli İlçe)

13.30 İstanbulspor-72Batmanspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Menemen Belediyespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Menemen İlçe)

13.30 Tekirova Belediyespor-Bursa Nilüferspor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Ünyespor-Bayrampaşaspor (Çarşamba Yeşilırmak)

13.30 Kırşehirspor-Lüleburgazspor (Kırşehir Ahi)

13.30 Belediye Bingölspor-Malatyaspor (Bingöl Şehir)

 

3. Grup

-------

24 Ekim Pazar:

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Siirtspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

13.30 Yalovaspor-Karsspor (Yalova Atatürk)

13.30 Zeytinburnuspor-MKE Kırıkkalespor (Zeytinburnu)

13.30 Denizli Belediyespor-Gaziosmanpaşaspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Beylerbeyi-Pazarspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Kepez Belediyespor-Araklıspor (Hasan Doğan)

13.30 Keçiörengücü-Kırıkhanspor (Ankara Aktepe)

13.30 Gölcükspor-Sancaktepe Belediyespor (Gölcük İlçe)

13.30 Torbalıspor-Kastamonuspor (Torbalı 7 Eylül)

Bu haber toplam 742 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri