Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye’de hosting artık daha.net!

18.01.2010 20:21
Softcom Inc. Ortaklığı ile kurulan Softcom Bilişim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş’nin Türk hosting piyasası için yarattığı yeni ve dinamik bir marka olan daha.net

Türk hosting piyasasına 1 Aralık 2009 itibariyle giriş yaptı.

Softcom’un yeni markası daha.net myhosting.com.tr ve mail2web’ten farklı olarak tamamen Türkiye üzerinden, Türkçe hizmet veren bir markadır.
daha.net, Eylül ayında açılan Softcom Türkiye Bürosunun piyasaya sürdüğü ilk Türk markadır ve Türkiye lokasyonlu sunucularıyla, Türk hosting sektöründe söz sahibi olmayı amaçlamaktadır. İlk aşamada bireysel www.daha.net/web-hosting/bireysel/  kurumsal  www.daha.net/web-hosting/kurumsal/  ve bayi hosting  www.daha.net/web-hosting/bayi-reseller  paketleri; Cloud VPS (Bulut Sanal Sunucu)  www.daha.net/vps-sanal-sunucu/  barındırma hizmeti, co-location ve dedicated sunucu<http://www.daha.net/dedicated-kiralik-sunucu-co-location/> servisleri ve alan adı www.daha.net/alan-adi-tescil/  uzantısı kayıt hizmet vermeye başlayan daha.net ilerki günlerde hizmetlerini kapsam ve seçenek olarak daha da çoğaltmayı hedeflemektedir.

Bireysel ve kurumsal hosting paketleri 3 farklı içerik ile sunulmaktadır. Standart paketlerde bireysel ve kurumsal projeler için ihtiyaç duyulan ortalama trafik ve alan gereksinimleri ön planda tutulmuştur. Pro paketler, geniş kapsamlı projeler için yaratılmıştır. Her iki paket tipinin de kullanıcılarının karşılamadığı durumlar için geliştirilmiş olan “Esnek paketler”, kullanıcının “tam ihtiyacı olan kadar” hizmeti satın almasını sağlamaktadır. Her türlü sitenin altına kurulabilen “Tek Tıkla Uygulamalar” bütün hosting paketleri ile beraber ücretsiz sunulan bir hizmettir.

daha.net ayrıca kullanıcılarına web tasarım hizmetleri de vermektedir. Kullanıcı ister “Hazır Site” paketleri ile bir kaç adımda, eksiksiz bir siteye sahip olabilir, isterse de daha.net’in profesyonel ve ödüllü web tasarım ekibiyle görüşüp tam isteklerine uygun bir web projesi yaptırabilir.

32 farklı uzantı ile alan adı kaydı ve transferi, VPS Cloud hosting ile ihtiyacınıza göre arttırıp azaltılabilen yeni nesil barındırma, cPanel entegrasyonu, Dedicated sunucu ve Co-location hizmetleri daha.net’in web hosting ve tasarımdan farklı olarak sunduğu diğer hizmetleridir.

daha.net’i piyasadaki hosting firmalarından teknolojik alt yapısı, kaliteli hizmet ve teknik destek anlayışıyla ayrılmaktadır. Ayrıca belirli hizmetler için “Özel Müşteri Temsilcisi” anlayışı sadece daha.net’te bulunmaktadır. “Microsoft Gold Certified Partner”, “BlackBerry Alliance Member” ve “Google Adwords Reklam Uzmanı” olan daha.net’in amacı hosting hizmetlerini kullanıcı için kolaylaştırmak, isteklerine ve ihtiyaçlarına hitap eden bir servis sağlamaktır. 10 gün içerisinde koşulsuz para iade garantisi veren daha.net, kısa zamanda Türk hosting piyasasının en büyükleri içinde yer almayı hedeflemektedir.

Açıldıkları 1 Aralık 2009 gününden beri piyasadan ve kullanıcılarından olumlu tepkiler alan daha.net için Softcom AŞ Türkiye Genel Müdürü Timur Çataklı şunları söylüyor:
"Türkiye bizim için önemli bir pazardır. Genç nüfusu, 30 milyona yakın internet kullanıcısı ve Avrupa'nın internette en çok zaman geçiren ülkesi ünvanı ile Türk bilişim sektörüne sunduğumuz hizmetlerimizin sadece lokal pazar için değil, global pazarlarda yer almak için de değerli olacağına inanıyorum.”


Birge Elif BASIK
Community Manager

myhosting.com www.myhosting.com
mail2web.com www.mail2web.com
daha.net http://daha.net
Türkiye'de hosting artık daha.net!

daha.net

Kaynak:
Bu haber toplam 3722 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri