Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye'nin gündemi sarsılacak

26.01.2010 17:40
Hava Pilot Tuğgeneral Ayhan Gümüş'ün bir cocuga nasil raki içirdiğini ve bundan nasıl zevk aldigini izleyeceksiniz.

Hava Pilot Tuğgeneral Ayhan Gümüş'ün bir cocuga nasil raki içirdiğini ve bundan nasıl zevk aldigini izleyeceksiniz. Ayrıca 12 Eylül yıllarındaki faaliyetleri ve TSK'dan atılmasına neden olan ifade tutanağını da okuyabileceksiniz.

 

Habervaktim, yine Türkiye gündemini sarsacak görüntüler elde etti. Görüntülerde bu kez, bur Tuğgeneral'in küçücük bir çocuğa nasıl rakı içirdiğini ve bundan nasıl zevk aldığını göreceksiniz.

 

İŞTE VİDEO GÖRÜNTÜLERİNDEKİ DETAYLAR:

 

Türkiye'nin akıl, vicdan sahibi ve insan sevgisi taşıyan saygıdeğer insanları; Resimlerdeki insan kim ve ne yapıyor? Resimdeki insan Hv. K. K. lığına bağlı ve F-16 uçaklarının konuşlandığı Bandrıma 6ncı Ana jet üssünün komutanı Hv. Plt. Tuğgeneral Ayhan Gümüş.

 

Kucağındaki çocuk Da aynı yerde görevli ve Tuğgeneral Ayhan Gümüş'ün emrindeki bir personelin çocuğudur. (Ailenin adına kişilik haklarına saygım gereği ve personelin komutanına itiraz etme hakkı bulunmadığından vermiyorum) Fotoğraflar sizlere uzun uzun yorumlamayacağım. Fotoğraflar her şeyi anlatıyor zaten.

 

1.5 yaşındaki bebeğe 50 yaşındaki insan yarım bardak rakı içiriyor. Zavallı bebeğin kim bilir kaç milyon beyin hücresi ölmüştür? Bebeğin anne babası da çaresizce olanları seyrediyor. Komutan ise çok bir şey yapmanın gururu ile gülüyor. Acaba sayın komutan çocuğu vaftiz ediyor olabilir mi?

 

30-31 mayıs 2009 günlerinde Bandırma 6ıncı üs halk ile kaynaşma amaçlı yapılan ve yine davetiye karşılığı halka açık kültürel etkinlikler düzenlenmiştir. Bu etkinliklerin sponsorlarından bir tanesi İstanbul'dan bir firma olan İSTANBUL ENERGY firması kendisine ayrılan standta reklam amaçlı!!! Sobaeski votka, Efes Pilsen birası satmaya başlamıştır. Gecenin ilerleyen saatlerinde

 

İlk önce içecek ücretlerinin fiyatlarını düşürdüler. Daha sonra ücretsiz dağıtmaya başladılar. Bu dağıtım esnasında 15 yaşındaki kız ve erkek çocuklarına bile sayı gözetmeden verdiler. Hatta kantin personeli kantinde de satılan bu biralardan kasalarla alıp daha sonra kantinde satarak paraya çevirdikleri görüldü.

 

İŞTE TÜRKİYE GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞECEK O GÖRÜNTÜLER


HABERVAKTİM.COM
Bu haber toplam 2506 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri