Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Türkiye'yi sahiplenme zamanı geldi'

23 Aralık 2008 / 21:02
Yurt Partisi Genel Başkanı Tantan, ''Türkiye'nin içinde bulunduğu durumun tehlikeli olduğunu iddia ederek, ''Ülkeyi sahiplenme zamanı gelmiştir'' dedi.
Tantan, Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Çetinkaya ve diğer partililerle Lüleburgaz'da, DSP ilçe teşkilatı ve Lüleburgaz Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı'nı ziyaret etti. Kooperatif Başkanı Fahri Özkan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Tantan yaptığı konuşmada, dünyada etkili olan ekonomik krizin Türkiyede işçi ve esnafı bitirdiğini öne sürdü.

Tantan, şöyle devam etti: ''Türkiye'nin içinde bulunduğu durum tehlikeli, ülkeyi sahiplenme zamanı gelmiştir. Bunu hiç bir parti çözemez. Üretmeyen bir parlamentomuz var. Üretemiyorsak bunda bir sıkıntı vardır.''

DSP Lüleburgaz İlçe Teşkilatında da İlçe başkan yardımcısı Erdal Dönmez tarafından karşılanan Tantan, Türkiye'de hırsızlar ile dürüst insanlar arasında onur mücadelesi olduğunu ileri sürdü. Türkiye'deki kirlilikten herkesin rahatsız olduğunu ifade eden Tantan, ''Bu, sokakta bağırmakla olmaz. Bu bütünleşme ile sağlanır. Şimdi önümüzde yerel seçimler var. Yerel seçimlere hakim olursanız, genel seçimlere de hakim olursunuz. Bunun kararını da siz vereceksiniz'' dedi.


Kaynak:
Bu haber toplam 820 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri