Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye'yi sarsacak operasyon !

22.10.2010 12:26
Yargıda rüşvet iddiaları! Büyük operasyon başladı... İşte şok gelişmenin detayları;

Ankara merkezli yapılan operasyonda, aralarında avukatların ve yargı mensuplarının bulunduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı. Mali polisin yürüttüğü operasyonda iş adamlarının da gözaltına alındığı ve İstanbul'da da gözaltına alınanların olduğu öğrenildi.

Bir süredir takip altında bulunan yargı çevreleri ve bazı iş adamlarına yönelik operasyon bu gece hayata geçirildi.Ankarapolisinin merkez olarak yürüttüğü çalışmada gece saatlerinde bir çok adrese giden polis, şüphelileri gözalına aldı.

Mali polisin yürüttüğü çalışmada yargıda rüşvet iddialarının araştırıldığı ve bu kapsamda bilgilerin değerlendirildiği öğrenildi. Operasyonda gözaltına alınan kişi sayısı net olmamakla birlikte sayının giderek arttığı belirtildi. Erzurum'da da iki polis bir komiserin gözaltına alındığı ve bazı isimlerin bu kapsamda İstanbul'a gönderildiği ifade edildi. (CİHAN)

SON GELİŞME - 12:22

Öte yandan Anadolu Ajası'nın geçtiği flaş haberde ise;

Ankara Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, İstanbul'da görülen bir davayla ilgili davanın Ankara'daki takibini yapan, aralarından eski birYargıtaydaire başkanının da bulunduğu 10 kişiyi gözaltına aldı.


 

Bu haber toplam 1336 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri