Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Uefa Kupasında 24 Gol Atıldı

02.10.2009 02:28
Galatasaray ve Fenerbahçe'in ülkemizi temsil ettiği UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarda 2. maçlar tamamlandı. İşte 12 grupta oynanan 24 maçta alınan toplu sonuçlar..

Futbolda UEFA Avrupa Ligi'nde gruplardaki mücadele, toplam 24 maçla devam etti.

Temsilcilerimizden Fenerbahçe, Moldova temsilcisi Sheriff'i evinde Alex'in tek golü ile mağlup ederek grupta ilk galibiyetini almış oldu ve 3 puanla ikinci sıraya oturdu.

Diğer temsilcimiz Galatasaray ise Ali Sami Yen'de konuk ettiği Avusturya takımı Sturm Graz'la 1-1 berabere kalarak taraftarda hayal kırıklığı oluşturdu. Maçın genelinde hakim bir oyun sergilemesine rağmen galip gelemeyen G.Saray bir puana razı oldu ve puanı 4'e çıkartarak liderliği sürdürdü.

İşte gruplarda alınan sonuçlar:

-(A) Grubu-

Anderlecht-Ajax..................................:( 1 - 1 )
Timişoara-Dinamo Zagreb..........................:( 0 - 3 )

-(B) Grubu-

Slavia Prag-Lille................................:( 1 - 5 )
Valencia-Genoa...................................:( 3 - 2 )

-(C) Grubu-

Hamburg-Hapoel Tel-Aviv..........................:( 4 - 2 )
Celtic-Rapid Wien................................:( 1 - 1 )

-(D) Grubu-

Sporting Lizbon-Hertha Berlin....................:( 1 - 0 )
Ventspils-Heerenveen.............................:( 0 - 0 )

-(E) Grubu-

AS Roma-CSKA Sofya...............................:( 2 - 0 )
Fulham-Basel.....................................:( 1 - 0 )

-(F) Grubu-

Dinamo Bükreş-Panathinaikos......................:( 0 - 1 )
Galatasaray-Sturm Graz...........................:( 1 - 1 )

-(G) Grubu-

Levski Sofya-SS Lazio............................:( 0 - 4 )
Salzburg-Villareal...............................:( 2 - 0 )

-(H) Grubu-

Twente-Steaua Bükreş.............................:( 0 - 0 )
Sheriff-Fenerbahçe...............................:( 0 - 1 )

-(I) Grubu-

AEK-Benfica......................................:( 1 - 0 )
BATE Borisov-Everton.............................:( 1 - 2 )

-(J) Grubu-

Toulouse-Club Brugge.............................:( 2 - 2 )
Shakhtar Donetsk-Partizan........................:( 4 - 1 )

-(K) Grubu-

FC Kopenhag-Sparta Prag..........................:( 1 - 0 )
PSV Eindhoven-CFR Cluj...........................:( 1 - 0 )

-(L) Grubu-

Werder Bremen-Athletic Bilbao....................:( 3 - 1 )
Austria Wien-Nacional............................:( 1 - 1 )

Bu haber toplam 1294 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri