Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Uğur Dündar öyle bir kıyak geçecek ki!

11.10.2010 16:10
Mehmet Ali Erbil yaptığı gaftan sonra ekranlara dönmenin yolunu bulmuş. Erbil'i Dündar kurtaracak. Nasıl mı? İşte detaylar...
Çarkıfelek'te yaptığı "mum söndü" gafı ile Alevileri rencide eden Mehmet Ali Erbil, görünen o ki ekrana geri dönmenin yolunu bulmuş. Ünlü şovmeni kurtarma operasyonunu Uğur Dündar yönetiyor.

Programı yayından kaldırılınca soluğu kumarhaneler cenneti Kıbrıs'ta alan ünlü şovmen, "televizyonculuk hayatım biter mi?" endişesi yaşamıyor. Erbil, Milliyet'ten Ali Eyüboğlu'na Girne'de şunları söylemiş;

"35 yıldır televizyonlarda program yapıyorum. Bugüne kadar alevileri rencide edecek bir söz çıktı mı benim ağzımdan? Altı yıldır evimde çalışan karı- koca alevi. En azından onlar biliyorlar benim alevilere karşı olan sevgimi..."

UĞUR DÜNDAR'IN KÖYÜNE GİDİYOR

Mehmet Ali Erbil, yaptığı rencide edici gaftan yırtmanın yolunu da bulmuş görünüyor. Uğur Dündar'ı fahri muhtar seçen Tunceli'deki köy devreye girmiş. Elbette o köyü devreye sokan Uğur Dündar... Yani Erbil'i ekrana geri döndürme projesini o yönetiyor.

Köyün muhtarı Erbil'i arayıp, "Bizlere karşı iyi niyetinden en küçük bir şüphemiz yok. Senin Atatürkçü duruşunu, dünya görüşünü beğeniyoruz" deyip, onu köyüne davet etmiş.

DEDELERİN ELİNİ ÖPÜP EKRANA DÖNECEK

Erbil, bugün ya da yarın o köyün 'Fahri Muhtarı' olan Star Haber'in patronu Uğur Dündar'la birlikte Tunceli'ye gidecek. Tunceli'de 'Dede'lerin elini öpüp, alevilerin gönlünü alacak ve çok geçmeden yeniden ekranlarda olacak. Erbil'i kurtarma operasyonu böylece tamamlanmış olacak.

POSTMEDYA
Bu haber toplam 2220 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri