Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ülke TV, Kılıçdaroğlu belgelerini açıklıyor

24 Kasım 2008 / 17:23
Ülke TV’de yayınlanan Sıradışı programına katılarak Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili şok iddialarda bulunan Araştırmacı yazar Karlıbel bu akyam idialarını dellilendiriyor
Bir dönem Alman Emniyeti’nde de görev yapan Araştırmacı yazar Talip Doğan Karlıbel geçtiğimiz günlerde Ülke TV’de yayınlanan Sıradışı programına katılarak Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili şok iddialarda bulunmuştu.

Karlıbel, CHP Grup Başkanevekili Kılıçdaroğlu’nun Almanya’da iki uyuşturucu kaçakçısı PKK’lı ile genelev tarzı çalışan ünlü bir sahunaya gittiğini ve çıkışta da polis kontrolüne takıldığını savunmuştu.

Dahası Kılıçdaroğlu’nun yanında iki kanun kaçağının yanı sıra CHP’li hemşehrisi Ali Kılıç da vardı.

Karlıbel bu gece Turgay Güler’in sunduğu Sıradışı programına katılacak ve Frankfurt polisinin Kılıçdaroğlu ve yanındaki PKK’lıların takıldığı bu denetimin tutanaklarını açıklayacak.

Karlıbel ayrıca CHP’li Ali Kılıç’ın Alman Vakıfları’ndan aldığı para yardımının da banko dekontlarını ortaya koyacak.

CHP’li Kılıç, Türkiye aleyhtarı faaliyetleriyle bilinen söz konusu Alman Vakıfları’ndan yardım aldığı ile ilgili iddiaları yalanlamıştı.

Turgay Güler, hem Kılıçdaroğlu’na, hem de Kılıç’a söz konusu iddia ve belgeler için program davetinde bulundu.

Kılıçdaroğlu, bir süre önce hakkındaki iddialara cevap vermek için Sıradışı programına katılmak istediğin söylemiş, bunun için yapılan programa da son anda gelmemişti.

Turgay Güler’in sunduğu Sıradışı bu gece saat 23 00 da ekrana gelecek.Kaynak:
Bu haber toplam 1848 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri