Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ulusoy harekete geçiyor

21 Aralık 2008 / 11:19
Görevi bıraktığından beri ortada görünmeyen Ulusoy, hakemlerin çok tartışıldığı şu günlerde eski yöneticiler ve hakem dünyasının önde gelenleriyle biraraya geldi..

Futbola son günlere damga vuran hakem hataları, kurul kararları ve bunlar üzerinden Futbol Federasyonu'na yönelik eleştiriler sonrası eski başkan Haluk Ulusoy harekete geçti.

Görevi bıraktığı Şubat ayından beri sessiz kalan ve ortalıkta görünmeyen Ulusoy, Cuma akşamı eski yönetim kurulu üyeleri ve hakem dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya geldi. Sadece SABAH'ın görüntülediği zirveye Ulusoy döneminin yönetim kurulu, Merkez Hakem Kurulu ile Gözlemci ve Temsilciler Kurulu'nun önemli isimleri ve eski hakemler katıldı.

 Mevcut MHK'ye karşı güven duygularının sarsıldığı günlerde düzenlenen sürpriz zirvede bugün federasyonda görev yapan önemli isimlerin de bulunması dikkat çekti.

ZİRVE ALTI SAATİ AŞTI

Yaklaşık 30 kişinin katıldığı zirve, Ulusoy'un Levent'teki ofisinde başladı. Saat 17:00'den itibaren tek tek ofise gelen kurmaylar, daha sonra Etiler'deki Yüzevler Restoran'a geçti. 23:30'da biten zirvenin ardından Haluk Ulusoy, "Mesai arkadaşlarımızla görüşmeyeli çok uzun bir zaman olmuştu.

 Sohbet ettik, nostalji yaptık. Gizlimiz, saklımız yok" dese de geceye katılan birçok ismin SABAH'ın objektiflerinden gizlenme çabaları dikkat çekti. 15 Şubat'ta görevi devrettikten sonra futbol federasyonu defterini kapattığını açıklayan Ulusoy'un son günlerdeki gelişmelerin ardından görüşünü değiştirerek, olası bir durumda yeniden başkanlığa soyunabileceği iddia edildi. Son dönemde başta MHK olmak üzere kurullardan yakınan futbol kamuoyunun bu toplantıya vereceği tepki büyük merak konusu.

Kaynak:
Bu haber toplam 858 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri