Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üniversite okurken internet şirketi kur

16 Aralık 2008 / 18:11
Üniversitede okurken kendi internet şirketini nasıl kurarsın? "etohum " kurucusu Burak Büyükdemir, konuyla ilgili şunları söylüyor:
İnternet girişimcilerinin yeni buluşma adresi olan etohum, Doğuş Üniversitesi'nde düzenleyeceği bir panel gençlerin ilgisini çeken bu soruyu yanıtlıyor! 19 Aralık Cuma günü Doğuş Üniversitesi'nin Acıbadem yerleşkesinde gerçekleştirilecek olan panel, sanal dünyada kendi işinin patronu olmak isteyen öğrencilere rehberlik ediyor.

İnternet ve mobil ortamlarla ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle, işinde uzman profesyonel yatırımcıları buluşturan etohum, düzenleyeceği yeni bir panelle gençlerin aklını kurcalayan önemli bir soruya açıklık getiriyor. "Üniversitede okurken kendi internet şirketini nasıl kurarsın?" temasıyla gerçekleştirilecek olan panelde, işin uzmanları gençlere bu konuda yol gösteriyor.

19 Aralık Cuma günü Doğuş Üniversitesi'nin Acıbadem yerleşkesinde düzenlenecek olan panelin başlama saati ise 13:00. etohum kurucusu Burak Büyükdemir, konuyla ilgili şunları söylüyor:

"etohum olarak düzenlediğimiz etkinliklerin internet girişimcilerine birçok yarar sağladığına inanıyoruz. Bu etkinlikler hem internet sektöründeki oyuncuları bir araya getiriyor ve iş ilişkilerinin geliştirilmesine yardımcı oluyor hem de yeni girişimcilere kendilerini tanıtma fırsatı sunuyor. Üniversitelerde düzenlediğimiz seminer ve paneller ise, öğrencilerin bu konuya yakından ilgi göstermelerini sağlıyor. Bu etkinlikler aynı zamanda internet üzerine birer eğitim niteliği de taşıyor."

KURUMSALHABERLER

Kaynak:
Bu haber toplam 1644 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri