Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Urfa'dan Trabzonspor destek

21.04.2010 22:34
Şanlıurfaspor taraftarları Trabzonspor'u destekleyecek.

Şanlıurfa  Hizmet gazetesinin haberine göre, 5 Mayıs Çarşamba günü Şanlıurfa GAP ARENA stadyumunda oynanacak olan Fenerbahçe-Trabzonspor maçı öncesi Şanlıurfaspor’lu taraftarlar Anadolu takımı Trabzonspor’u destekleme kararı aldılar.

Şanlı Urfa’da yayınlanan Hizmnet Gazetesinin haberine göre  UrfAslan  taraftar grubu Trabzonspor’un kendi sahasındaymış gibi oynasyacağını ve desteklerinin Trabzonspor ile olacağını belirttiler.

İşte Haberi  Flaş…Flaş..Flaş… Şeklinde duyuran Urfa Hizmet Gazetesindeki o haber:

5 Mayıs Çarşamba günü Şanlıurfa GAP ARENA stadyumunda oynanacak olan Fenerbahçe-Trabzonspor maçı öncesi Şanlıurfaspor’lu taraftarlar Anadolu takımı Trabzonspor’u destekleme kararı aldılar.

Trabzonspor’un Şanlıurfa’ya yaptığı itirazıda dile getirerek, onları Urfa’da mahçup edeceğiz diyen taraftarlar, Trabzon taraftarları’da Urfa’ya gelirse, evlerindeymiş gibi ağırlanacak şeklinde görüş belirttiler.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan UrfAslan Genel Koordinatörü Ekrem Önder Çiftçi ise, Trabzonspor Şanlıurfa’da kendi sahasındaymış gibi oynacak derken, Şanlıurfa’nın misafirperverliği hakkında da tüm Türkiye’ye örnek olacağını savundu.

Çiftçi, “Bizler Şanlıurfaspor taraftarları olarak, Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşmasında Anadolu takımı olarak gördüğümüz ve sevdiğimiz Trabzonspor’u destekleyeceğiz, Karadeniz ile Güneydoğu kardeşliği ön plana çıkacak, umarım bordo Mavililer’de Urfa’dan kupayı alarak Trabzon’a dönerler” şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 2222 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri