Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Devletin valisine karga tulumba

21.04.2009 00:09
Ne olursa olsun bu görüntülerin nedeni kimseye açıklanamaz. Evet devletin valisi memurları tarafından böyle taşındı.
İstanbul'da 2 hafta önce boyun fıtığı ameliyatı geçiren ve raporlu olduğu için istirahat eden Edirne Vali Yardımcısı Aydın Akkor, evinde kalp krizi geçirdi. İşte ne olduysa bundan sonra oldu!

Ameliyat sonrasında Kaleiçi Mahallesi'nde bululan İl Özel İdaresi Lojmanındaki evinde dinlenen Akkor, öğle saatlerinde aniden fenalaşınca eşi ve oğlu sağlık ekiplerine ve Edirne Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü'ne haber verdi. Ambulansın lojmanın önüne geldiğini gören memurlar, sedyenin yukarı çıkarılmasını beklemeden Vali Yardımcısı Akkor'u battaniye içine yatırıp aşağı indirdi. Bu şekilde ambulansa kadar karga tulumba taşınan Akkor, Edirne Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

ANJİYO YAPILDI

Edirne Valisi Mustafa Büyük, Vali Yardımcısı Ali Deniz Sürmeli ve çok sayıda daire müdürü hastaneye akın etti. Acil Serviste müşahade altına alınan Akkor'a hastanede görevli çok sayıda uzman hekim müdahale etti. 45 dakika süreyle hastanede tutulan Akkor, yapılan ilk müdehalenin ardından ambulansla Trakya Üniversitesi Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Akkor'a burada anjiyo yapıldığı ve bir damarına stent takıldığı açıklandı.

Edirne Valisi Mustafa Büyük, Akkor'un bilincinin kapalı olduğunu ifade ederek, "Arkadaşımız inşallah en kısa sürede aramıza döner. Doktorlar gereken müdahaleyi yapıyorlar. Anjiyo oldu, bir damarına stent takıldı. Şu anda yoğun bakımda solunum cihazına bağlı olarak yatıyor" dedi.

Akkor'un eşi ve oğlu, hastanede gözyaşları döktü.

Habertürk
Bu haber toplam 1108 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri