Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Var mısın Yok musun'da hüzün!

04.05.2009 01:46
Kutumda büyük ikramiye var dedi,cesareti kazanmak için yetmedi! Ailesinin baskısına boyun eğer Atilla Bey fırsat kaçırdı.
"Var mısın Yok musun"da büyük hüzün! Dün akşamın yarışmacısı Atilla Bey, tarihi bir fırsatı tepti ve büyük hayal kırıklığı yaşattı. Yaşanan üzüntünün temel nedeni ise Atilla Bey'in kutusundaki büyük ikramiyeyi tahmin etmesi!

"Var mısın Yok musun" dün akşam tarihi bir rekor kırılacaktı ancak yarışmacının cesareti kutusundaki büyük ikramiyeye yetmedi! Atilla Bey son iki tura bir sarı ve üç kırmızı kutuyla girdi. Atilla Bey, bu turda Hamdi Bey'in 160 bin TL'lik ikramiye teklifini reddetti!

ÜST ÜSTE KIRMIZI AÇTIRDI

Eşi ve kızlarının ısrarlarına rağmen Hamdi Bey'in teklifini reddeden Atilla Bey, son turda 500 ve 250 bin TL'lik kutuları üst üste açtırdı. Büyük üzüntünün yaşandığı bu turun ardından Hamdi Bey'den teklif geldi. Acun'un, Hamdi Bey'in yarışmacının kutusunda 500 bin TL'lik büyük ikramiye olduğunu tahmin ettiğini söylediğini ifade ederek 100 bin TL'lik bir ikramiye teklif ettiğini söyledi.

TARİHİ FIRSATI TEPTİ

İşte ne olduysa bu teklifin ardından oldu. 160 bin TL'lik tekliften 100 bin TL'lik teklife düşen Atilla Bey, stüdyoda büyük bir psikolojik baskıyla karşılaştı. Atilla Bey'e borçlarının bulunduğunu ve son iki kutudan birisinin 20 bin TL'lik teklif olduğunu hatırlatan ailesi 100 bin TL'lik teklifi kabul etmesini istedi. Baskılara boyun eğen Atilla Bey, kutusunda büyük ikramiye olduğunu hissettiğini söylemesine rağmen Hamdi Bey'in 100 bin TL'lik teklifine "evet" dedi.

KUTUDAN 500 BİN TL ÇIKTI

Hamdi Bey'in 100 bin TL'lik teklifini kabul etmesinin ardından sıra Atilla Bey'in program boyunca önünde bekletilen 16 numaralı kutunun açılmasına geldi. Acun, Atilla Bey'in kutusunu açtığında ise sdütyoda resmen büyük bir şok yaşandı. Atilla Bey'in 100 bin TL'lik teklifi kabul ederek açtırmadığı kutusundan programın en büyük ödülü olan 500 bin TL çıktı.

Bu haber toplam 2392 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri