Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ve Kılıçdaroğlu iş başında

27 Ocak 2009 / 11:10
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kılıçdaroğlu, Tekin'le buluştu.
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu pazartesi günü öğle saatlerinde İstanbul'a geldi. Kılıçdaroğlu'nu havaalanında CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin karşıladı.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu sahaya indi. Kılıçdaroğlu ayağının tozuyla CHP İstanbul İl Örgütü'nü ziyaret etti.

Havaalanında CHP İstanbul İl Başkanı Tekin tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu, birlikte çalışacağı partililerle tanıştı.

Tekin ve Kılıçdaroğlu daha sonra Genel Sekreter adayı Alper Ünal ve Ulaşım Uzmanı Çetin Gümüşoğlu'yla toplantı yaptı. Yaklaşık 4 saat süren toplantıda İstanbul'a yönelik projeler masaya yatırıldı. Planlama ve Ulaşım uzmanlarının hazırladığı dosyaları inceleyen Kılıçdaroğlu, daha sonra İl Örgütü tarafından oluşturulan SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ'ne (SKM) geçti.

Beşiktaş'ta yaklaşık 2500 metkrekare üzerine kurulan SKM'yi inceleyen Kılıçdaroğlu ve Tekin, seçim süresince kullanacakları merkezi inceledi.

Medyanın yoğun ilgi gösterdiği Tekin, Ünlü ve Kılıçdaroğlu Beşkitaş'tan İstiklal Caddesi'ne çıktı. Üçlü burada NTV ve Kanal D'nin sorularını yanıtladı.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği CHP'lilerin salı gününden itibaren projeleri halka anlatmaya başlayacakları öğrenildi. Kılıçdaroğlu, Tekin ve Ünlü'nün salı gecesi ise CNN Türk'te yayımlanan Tarafsız Bölge'ye katılacakları ve Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtlayacakları ifade edildi.

Kaynak:
Bu haber toplam 1300 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri