Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bozkurt işaretine ilginç karşılık

27.03.2010 18:50
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Turan Kıratlı ile 8 yaşındaki Esra Tomurcuk arasında ilginç diyaloglar yaşandı.

 

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Turan Kıratlı, katıldığı programda kendisine 'Bozkurt' işareti yapan ve "Ben buyum, onu tutuyorum, ben kurdum ya sen?" diyen 8 yaşındaki Esra Tomurcuk'a ampulü göstererek, "Ben de buyum" dedi.

Milletvekili Kıratlı, Engelliler Derneği'ne giderek Sağır ve Dilsiz Futbol Takımı Oyuncuları'na forma hediye ederken Gürler İlköğretim Okulu 2'nci sınıf öğrencisi Esra Tomurcuk ile sohbet etti.

Bozkurt işaretine karşı ampulü gösterdi

Milletvekili Kıratlı'nın kendisine ikram ettiği meşrubat ve pastaları kabul etmeyen Esra, 'Bozkurt' işareti yaparak karşılık verdi.

Esra Tomurcuk'un "Ben buyum, onu tutuyorum, ya sen nesin?" demesi üzerine Milletvekili Kıratlı da ampulü göstererek, "Ben de buyum" diye karşılık verdi.

Çevredekilerin gülüşmelerine neden olan bu diyalog sonrası Milletvekili Turan Kıratlı, Esra'nın çok akıllı bir kız olduğunu belirterek, ona kartvizitini vererek anne ve babasının kendisini aramasını istedi.

"Başka kanalları da izle..."

Milletvekili Kıratlı'nın "Hangi televizyon kanalını izliyorsun?" sorusuna Esra'nın "Kanal D haberi izliyorum" demesi üzerine Kıratlı, "Başka kanalları da izle" karşılığını verdi.

Milletvekili Kıratlı, daha sonra Kırıkkale Sağır ve Dilsiz Futbol takımına forma hediye ederek, kendileriyle fotoğraf çektirdi.

Bu haber toplam 1354 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri