Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Veli Küçük tramva geçirdi

15 Temmuz 2008 / 14:17
Kandıra F Tipi Cezaevi'nde bulunan Veli Küçük kafa travması geçirerek hastaneye kaldırıldı.
Ergenekon soruşturması kapsamında Kandıra F Tipi Cezaevi'ne tutuklu bulunan Emekli Tuğgeneral Veli Küçük, bu sabaha karşı yarı baygın halde Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Veli Küçük banyoda düşme sonucu kafa tramvası geçirdi.

Banyoda düşmeye bağlı baygınlık geçirmesi üzerine Kocaeli Devlet Hastanesi acil servisinde tedavi altına alınan Küçük, burada bir süre gözetim altında tutuldu.

Hastanenin Görüntüleme ve Kan Merkezi'nde iki kez röntgeni, tomografisi çekilen ve ardından da çeşitli tahlilleri yapılan Küçük'ün nöroloji uzmanı tarafından kontrol edildikten sonra hastaneye yatırılmasına karar verildi.

Küçük, daha sonra işlemlerinin tamamlanmasının ardından hastanenin mahkum koğuşuna yatırıldı. Bu sırada, jandarma ekipleri, hastanenin çevresinde yoğun güvenlik önlemi aldı.

Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Şenol Ergüney, gazetecilere, sabah saatlerinde hastaneye getirilerek tedavi altına alınan Veli Küçük'ün rahatsızlığı ile ilgili bilgi veremeyeceğini bildirdi.

Küçük'ün sağlık durumu ile ilgili detaylı bilgiyi Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı'na verdiğini bildiren Ergüney, buradan bilgi alınabileceğini kaydetti.

Ergüney, Küçük'ün hayati tehlikesinin bulunmadığını sözlerine ekledi.
Kaynak:
Bu haber toplam 1058 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri