Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vural 3 gecelik Fenerli

21 Ekim 2008 / 10:15
Yılmaz Vural Fenerbahçe'yi çalıştırmak için yanıp tutuşuyor. Hayalini gizlemeyen çılgın hocanın bir de renkli anısı var.
3 büyükler dışında çalıştırmadığı kulüp kalmadı neredeyse. Ama onun tek hayali var o da Fenerbahçe'yi çalıştırmak..

Sıradışı hareketleriyle tanınan Yılmaz Vural TRT 1 ekranlarında Fenerbahçeyle ilgili bir anısını anlattı. Meğer Yılmaz Vural, üç geceliğine Fenerbahçe'nin başına geçmiş..

Zaman'dan Ahmet Uyukan'ın haberine göre Kocaelispor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, bu hayalinden vazgeçmiş değil. Spor dünyasının renkli ismi F.Bahçe'yi çalıştırmak istediğini söyledi.

Önceki akşam TRT 1'de yayınlanan Stadyum programına konuk olan tecrübeli teknik adam, Ali Şen'in F.Bahçe'ye başkanlık yaptığı dönemlerde üç kez Sarı-Lacivertli takımın başına geçmek için anlaştığını, ancak hiçbirinde de netice alamadığını söyledi.

3 GECE SABAH HEYECANLA UYANDIM

Ali Şen'in 3,5 yıllık başkanlık yaptığı süreçte kendisine üç kez, "Yılmaz hoca, gel F.Bahçe'nin başına geç!" dediğini hatırlatan Vural, "Ali Şen ile gece anlaştık, sabah olmadı. Hem de tam üç kere. Tomislav İviç'ten önce, Sebastian Lazaroni'den sonra ve Holger Osieck'ten sonra Şen'le telefonla gece konuştuk ve anlaştık. Fakat üç seferinde de sabah heyecanla uyanıp takım elbisemi giymeme rağmen F.Bahçe'nin başına geçmek nasip olmadı. Yani Fenerbahçe'nin sadece 3 geceliğine hocası oldum." diye konuştu.

İÇİMDE UKDE KALDI

F.Bahçe'ye teknik direktör olamadan vefat ettiği takdirde gözünün açık gideceğini anlatan ünlü teknik adam, "Hayatımda hemen her şeye sahip oldum. Bir tek F.Bahçe'ye teknik direktör olamadım. F.Bahçeli falan da değilim. İçimde ukde kaldı. Yabancılara verilen şansı bize tanısınlar. Hodri meydan!.. Yabancı hocalar Anadolu takımlarını, biz de üç büyükleri çalıştıralım."
Kaynak:
Bu haber toplam 1022 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri