Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Windows Vista'nın Türkçe Service Pack versiyonu yayınlandı

30 Nisan 2008 / 06:47
Microsoft'un Windows Vista işletim sistemi kullanıcıları için hazırladığı toplu güncelleştirme paketinin (Service Pack 1) Türkçe versiyonu yayınlabdı.

Microsoft'tan yapılan yazılı açıklamada, ''Şu ana kadar Windows Vista için yayınlanmış tüm güncelleştirmelerin yanı sıra, işletim sisteminin performansını, güvenilirliğini ve güvenliğini artıran birçok yeniliği de barındıran Türkçe Windows Vista Service Pack 1, Windows Update'den ya da Microsoft Türkiye Web sitesinden ücretsiz indirilebilecek'' denildi.

Açıklamada, şu bilgilere de yer verildi:

''Microsoft tarafından Windows Vista için geliştirilen performans, güvenilirlik ve güvenlik artırmaya yönelik güncelleme ve yeniliklerin toplu halde sunan Service Pack 1, 4 Şubat 2008 tarihinde kullanıma sunuldu.

Kullanıcı deneyimini daha da zenginleştirmeyi hedefleyen ve en kısa sürede kullanıma hazır hale getirilen, en kapsamlı hizmet paketi olarak dikkat çeken Windows Vista Service Pack 1 bugün itibarıyla Türkçe olarak da pazarda.

Service Pack 1, Windows Vista için diğer sistemlerle uyumluluk, performans, geliştirilmiş donanım desteği ve uyumluluğu, güvenlik ve güvenilirlik, masa üstü yönetimi, kurulum ve yükleme gibi alanlarda bugüne dek yayınlanmış tüm güncellemelerin yanı sıra bir çok geliştirme de içeriyor.''

Sabah - AA

 

Bu haber toplam 11182 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri