Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yahudi Lobisinden Atak

14.11.2009 12:24
Siyonist teşkilat Simon Wiesenthal Center, Türkiye'de Yahudi karşıtlığının yükseldiğini iddia ederek, sorumlusu olarak da Erdoğan'ı gördüklerini ilan etti.

Adı geçen kuruluşun Başbakanlığı ve AK Parti Genel Merkezi'ni mail ve faks yağmuruna tutacağı bildirildi. Buna karşın Başbakanlığın ve AK Parti Genel Merkezi'nin bilgisayar sistemleri başta olmak üzere bütün iletişim sistemlerini güçlendirmeye başladığı ve teknik güvenliği artıracağı öğrenildi. Simon Wiesenthal Center'ın özellikle e-posta gönderiminde kitlesel gönderim solucanlarını (mass mailing worm) kullanarak, sahte adreslerden aynı anda milyonlarca e-mail yollamak suretiyle internet sistemlerini kilitlemeyi denemesi bekleniyor.

BÜTÜN SİYONİST KURULUŞLAR HAREKETE GEÇİRİLDİ
Simon Wiesenthal Center tarafından yapılan duyuruda, Yahudi karşıtlığını durdurması için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik elektronik posta kampanyası başlatıldığı belirtilerek, dünyadaki bütün Yahudi karşıtlığıyla mücadele eden kuruluşlara, kampanyaya katılım çağrısında bulunuldu.

SİYONİSTLERDEN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Merkezin internet sitesinde “Türkiye İran'ı Kucaklarken Anti-Semitizm Üzerinde Endişe Yükseliyor” başlıklı bir yoruma ve çeşitli afişlere de yer verildi. Ayrıca Türkiye'de bir dükkana asılan İngilizce “Çocuk Katili İsrailliler Giremez Satış Yok” dövizi ile Davut Yıldızını Nazi haçıyla özdeşleştiren duvar yazısı ve İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad'la tokalaşan Başbakan Erdoğan görüntülerine yer verilen sitede, Başbakan Erdoğan'a yönelik hazırlanmış bir elektronik postanın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a gönderilmesi isteniyor. AK Parti Genel Merkezi ve Başbakanlığın faks ve telefon numaraları ile e-mail adreslerinin verildiği sitede, açık açık Türk düşmanlığının yapıldığı gözleniyor.

“TÜRKİYE'NİN VE ERDOĞAN'IN TAVRI KARŞILIKSIZ KALMASIN”
Başbakan'a gönderilmesi istenen açıklama metninde,
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Dışişleri Bakanı Lieberman'ı Gazze'yi yok etme tehdidinde bulunmakla suçlarken ‘O (Ahmedinejad) hiç şüphe yok ki bizim dostumuzdur' diyerek, İran'a desteğini alenen açıklamıştır. Türkiye ‘Gazze, Doğu Kudüs ve El-Aksa Camii'yle ilgili duyarlılığı' sebebiyle İsrail'in Türk toprakları üzerinde gerçekleştirilecek planlı NATO tatbikatına katılmasına izin vermedi.” ifadelerine yer verildi.
Açıklamada, Simon Wiesenthal Merkezi'nin Başbakan Erdoğan'a direkt protestoda bulunduğu, nefretin durdurulması için desteğe ihtiyaç bulunduğu kaydedilerek, “Bu olaylar ve eğilimlerin karşılıksız bırakılması; Anti-Semitizmi, şiddet ve hatta terörizmi artıracak ve Türkiye ile dünya Yahudiliği arasında 500 yıllık dostluğun geleceği hakkında kuşku uyandıracaktır” denildi.
 

Bu haber toplam 1026 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri