Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yalçın Küçük ağzından kaçırdı

25.10.2010 12:48
Yalçın Küçük canlı yayında ağzından öyle bir şey kaçırdı ki! Aralarındaki bağ resmen onaylandı!

Bulgularımı kendim yazmam ortağım Soner'e veririm!

 

Postmedyainternetsitesinin haberine göre;Yalçın Küçükile Soner Yalçın'ın, ‘Beyaz Türk' adı altında Sabetayist avcılığı yapan eküriler olduklarını bilmeyen yoktur. Ancak taraflardan bir açıklama gelmediği için dostluklarının boyutu hep gizemli kalmıştır. Yalçın Küçük, Ergenekondan göz altına alınır, en büyük desteği Soner Yalçın'dan alır. Hatta Soner Yalçın, Yalçın Küçük'e internet sitesinin kapılarını sonuna kadar açar. Ama dostluğun ucu nereye varır, bu bilinmez.

 

Yalçın Küçük bir süredir Kalemler ve Kılıçlar adlı programını Ulusal Kanal'da yapıyor. İlginç tezlerini Doğu Perinçek'in televizyonundan aktarıyor. Yalçın Küçük, geçtiğimiz günlerde Ulusal Kanal'daki "Kalemler ve Kılıçlar" isimli programda ağzından öyle birşey kaçırdı ki!

 

Küçük, Adnan Menderes'inİsrailtarafından öldürüldüğünü kitaplarında ispat ettiğini savunurken Aydın Menderes'le de dost olduklarını söyledi. Menderes ailesinin çok acılı bir aile olduğunu ifade ettikten sonra “O aileyi üzecek hiçbir iş yapmam” diyor ve ağzından şu cümleler döküldü:

 

"Bulgularımın bir kısmı olur, kendim yazmam. Ortağım Soner'e veririm. Ciddi söylüyorum"

 

  

Bu haber toplam 1700 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri