Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kaza sırasında kayıt ihtimali

01.04.2009 18:13
BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilere mezar olan helikopterin sırrını kaza sonrası donarak ölen İHA muhabiri İsmail Güneş'in kamerası çözecek.
Samanyolu Haber'in haberine göre, 117 saat sonra cesedine ulaşılan Güneş'in özel eşyalarıyla birlikte adli emanete teslim edilen kamerası ve dijital fotoğraf makinasındaki kareler incelenmeyi bekliyor. 112 Acil Servis ile yapılan konuşmanın sona ermesinin ardından yaşananlar işte bu kaset ve fotoğraf makinasında gizli.

KAZANIN SIRRINI GÜNEŞ'İN KAMERASI ÇÖZECEK

Kazadan hemen sonra 112 Acil Servis görevlisiyle yaptığı dramatik telefon konuşmasıyla hafızalara kazınan Güneş'in, ilk kez bir mitinge helikopterle giden Yazıcıoğlu ile havada bir röportaj gerçekleştirdiği, kaza anının da kayıttayken yaşandığı iddia ediliyor. Güneş'in, habercilik refleksiyle kaza sonrası yaşananları da kamerasına kaydettiği belirtiliyor. Kamuoyu, savcının incelemesinin ardından kaza mahalinde bulunan kasetteki son görüntülerin ve fotoğrafların yayınlanmasını bekliyor. Böylece kazayla ilgili birçok karanlık nokta aydınlanmış olacak.
Kaynak:
Bu haber toplam 1116 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri