Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bulut, Cüppeli Hoca'yı gördü coştu!

30.03.2010 00:26
Fatih Altaylı'yı eleştirince ayağını Habertürk'ten kesen Cüppeli Hoca yuvasına geri döndü, Yiğit Bulut'a konuk oldu. Bulut da Altaylı'yı aratmadı, seyirci bile fırçaladı!

Habertürk ekranlarının parlatarak bir medya figürü haline getirdiği Cüppeli Ahmet Hoca bu kez Yiğit Bulut'un konuğu oldu. Daha önce düzenli olarak Fatih Altaylı'nın hazırlayıp sunduğu Cüppeli Hoca ekran serüvenine Sansürsüz'de devam etti.

Teke Tek ve Fatih Altaylı'yı hedef alan bazı demeçlerinden sonra ayağını Habertürk'ten kesen Cüppeli Hoca yuvasına geri döndü. Ancak bu kez Altaylı'nın değil Yiğit Bulut'un konuğu oldu. Cüppeli, islam dünyasının popüler tartışma konularına dönük fikirlerini anlattı.

FATİH ALTAYLI OLMAYINCA YİĞİT BULUT SEYİRCİYİ FIRÇALADI!

Yiğit Bulut izleyici mailleride yer alan sorulardan birisine fena halde kızınca fırçayı bastı. Haliyle bunu bir gelenek haline getiren Altaylı'yı aratmamış oldu. Atatürk ile ilgili bir soru Yiğit Bulut'u adeta çıldırttı.

Yiğit Bulut: Hocam bu kadar tabu yıktık. Gelin bir tabu daha yıklalım. Siz de iyi dinleyin (Kameraya bakarak seyirciye hitaben). Şimdi sorular geliyor. Atatürk içki içer miydi? İçerse içer kardeşim sana ne ya? Özgür irade bu sonuçta. İşte kafalar bu! İçer miydi içmez miydi? Sana ne? Keşke içmeseydi daha uzun yaşardı.

Cüppeli Hoca: Alkol meselesi herkesin kendisi ile Allah arasındaki bir meseledir. Bunu söyleyene de sormak lazım. Gıybet yapıyor musun? Günde 50 kere gıybet yapıyordur Allah bilir.

İŞTE YİĞİT BULUT'UN COŞTUĞU O ANLAR:
 


GAZETECÄ°LER 2
Uploaded by serhat-serdar. - Watch the latest news videos.

Bu haber toplam 2582 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri