Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Sponsorumuz kaçabilir"

14.08.2010 00:33
Yıldırım Demirören, Beşiktaş Ege Bölgesi Dernekleri tarafından Swissotel Grand Efes'de düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
 
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, önemli transferlerin, büyük hedeflerin sponsorlar sayesinde olduğunu belirterek, ''Geçen gün stadımızla ilgili bir sponsorla anlaşmak üzereydik. Maç öncesi taraftarlarımızın kötü tezahüratı nedeniyle maalesef sponsorumuz kaçmak üzere'' dedi.

Demirören, Beşiktaş Ege Bölgesi Dernekleri tarafından Swissotel Grand Efes'de düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Yemekte yaptığı konuşmada Beşiktaş'ta her şeyin güzel gittiğini, bunun devam edeceğini belirten Demirören, ''Bunun devamı birlik beraberliğe bağlı'' dedi.

Demirören, Guti'nin ''Beşiktaş, kulüp olarak Real Madrid, Barça, Milan veya İnter düzeyinde'' şeklindeki beyanını hatırlatarak, şöyle konuştu:

''Değerli bir oyuncumuz 'Beşiktaş bir dünya kulübü, imrenerek bakılan kulüplerden farkı yok' dedi. Doğru söyledi. Bu güç, Beşiktaş'ın gayrimenkulleriyle, tesisleriyle, binalarıyla değil, camiasıyla, taraftarlarıyla oldu. Avrupalı bir kulüp olacaksak, Avrupa gibi düşünmeli, hareket etmeliyiz. Yani sponsorlarımıza destek olmalıyız. Önemli transferler, büyük hedefler sponsorlar sayesinde olur. Geçen gün stadımızla ilgili bir sponsorla anlaşmak üzereydik. Maç öncesi taraftarlarımızın kötü tezahüratı nedeniyle maalesef sponsorumuz kaçmak üzere. Sponsorumuz kaçabilir de, yurt dışından alacağımız sporcu da kaçtı. Çünkü sponsorumuzdan alacağımız para ile getirecektik. Eğer dünya kulübüysek o şekilde hareket etmeliyiz. Sponsorlarımıza sahip çıkmalıyız.''
Bu haber toplam 992 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri