Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yıldırım mayısta bırakabilir

28 Eylül 2008 / 11:06
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'nın istikrarlı kötü gidişi üzerine çok kızdığı ve Mayıs ayındaki kongrede aday olmayacağı iddia ediliyor.
Yıllardır sezona bu kadar kötü başlamayan Fenerbahçe'de işler kötü gittikçe eskiye oranla eleştiri oklarının daha fazla yöneltildiği başkan Aziz Yıldırım için "Bırakacak" iddiası kulislerde daha sık dillendirilmeye başlandı. Daha önce "1 Milyon Üye F.Bahçe için çok önemli bir projedir. Benim başkan olmam da önemli değil ancak bu proje gerçekleşmeli" diyen Yıldırım'ın Mayıs ayındaki kongrede aday olmayacağı kulaktan kulağa fısıldanıyor. Fotomaç yazarı Turgay Demir de önceki günkü köşesinde Yıldırım'ın aday olmayacağını düşündüğünü yazmıştı.

TAKIMA ÇOK KIZDI

Hasta olmasına karşın özel uçakla Sivas'a giden Yıldırım'ın, skor 2-1'e geldikten sonra "Bunlar koşmuyor" diyerek sitem ettiği öğrenildi. Maçtan önce Sivaslılara "Şansınız yok" yeneriz diyen başkanın mağlubiyete çok sinirlendiği bildirildi. Yıldırım, maç sonunda takımla bir araya gelmeden yine özel uçakla İstanbul'a döndü.
Kaynak:
Bu haber toplam 942 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri